کد خبر: 13472
A

دبیر شورای نگهبان با تقدیر از اقدام آتش نشانان و همکاران شهید آنها در فرونشاندن آتش در حادثه پلاسکو، گفت: مردم با همه وجودشان از خدمتگزار با اخلاص قدردانی می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، آیت الله احمد جنتی صبح امروز - چهارشنبه - در جلسه هفتگی اعضای شورای نگهبان در سخنان پیش از دستور ضمن تبریک آغاز دهه مبارکه فجر، اظهار داشت: با ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن، شادی بی‌سابقه‌ای در سراسر کشور به وجود آمد، مردم جشن گرفتند و آرزوی دیرینه‌ آنها در تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی تحقق یافت.

رییس مجلس خبرگان رهبری در ادامه با تشکر از اقدام فداکارانه آتش‌نشانان در حادثه پلاسکو، خاطرنشان کرد: براداران عزیزی که در حادثه پلاسکو حاضر شدند و برخی نیز به شهادت رسیدند، واقعا جانفشانی کردند تا جان و مال مردم را نجات بدهند. آنها خالصانه ایثار و از خودگذشتگی نشان دادند.

آیت‌الله جنتی به پیام رهبرمعظم انقلاب و حضور مردم در تشییع شهدای آتش‌نشان اشاره و تصریح کرد: حضرت آیت الله خامنه ای هم در این زمینه پیام بسیار جانانه‌ای دادند. مردم هم واقعا آمادگی دارند و اگر ببینند اخلاص در کسانی و جریانی هست که اهداف سیاسی ندارند و واقعا قصد خدمتگزاری دارند با همه وجودشان از آنها قدردانی می‌کنند.

دبیر شورای نگهبان با ابراز ناراحتی از بی‌توجهی برخی مسئولین به نیازهای مردم، تاکید کرد: برخی همانند این آتش نشانان فداکار با این که ممکن است خانواده و فرزندانشان یتیم شوند و آسیب ببینند، برای خدمت به مردم از جان مایه می‌گذارند؛ اما عده‌ای به غارتگری از بیت المال مشغول می‌شوند و با حقوق های نجومی مشکلات مردم را به روی مبارک هم نمی‌آورند، این جریانات موجب ناراحتی جامعه است.

به گزارش اداره‌ کل روابط عمومی شورای نگهبان، آیت الله جنتی همچنین به بارش باران در سراسر کشور اشاره کرد و خداوند متعال را به سبب نزول رحمت الهی سپاس گفت.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر