کد خبر: 135155
A

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس و نماینده مردم گرمسار و آرادان از فعالیت هزاران اکانت فیک با هدف تخریب دولت خبر داد و گفت: برخی‌ها خواسته یا ناخواسته، سنگ خارجی‌ها را به سینه می‌زنند.

به گزارش دیده بان ایران؛ اردشیر مطهری در همایش تقدیر از واحدهای نمونه صنعتی و معدنی شهرستان‌های گرمسار و آرادان که با حضور علی رسولیان، معاون وزیر صمت و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و مسئولان استانی و شهرستانی در فرهنگسرای خورشید تابان گرمسار برگزار شد، اظهارکرد: بیش از ۱۰ هزار منافق با اکانت‌های فیک در فضای مجازی به تخریب دولت و نظام می‌پردازند.

وی ضمن تقدیر از فعالیت صنعتگران تصریح کرد: باید قدر قشر صنعتگر را دانست چرا که فعالان اقتصادی این حوزه بخش اعظمی از گره‌های اقتصادی جامعه را با آوردن سرمایه خود حل و فصل می‌کنند.

وی با بیان اینکه دولت رئیسی دولتی خدمتگزار است و با گذر چند ماه نباید انتظار داشته باشیم که گره‌های موجود را باز کنند، عنوان کرد: در حال حاضر کشور در مرحله جراحی اقتصادی قرار گرفته تا وضعیت را به حالت ثبات برساند.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: باید سعی کنیم در خواسته ها و مطالبات خود واقع بین باشیم و به دولت فرصت منطقی بدهیم تا به مرور گره کور مشکلات اقتصادی را باز کند.

وی با بیان اینکه اقتدار و مقاومت همیشه هزینه دارد افزود: چنان که می‌دانیم نماینده ایران از نشست دوحه سربلند بیرون آمد.

مطهری با اشاره به تسویه بدهی دولت قبل توسط دولت رئیسی گفت: ۶۰۰ هزار میلیارد تومان بدهی دولت قبل توسط دولت رئیسی صفر شده و این حرکت بزرگی است.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کارشکنی‌های عده‌ای که هدفی جز تخریب دولت ندارند ، اظهار کرد: ۱۰ هزار منافق با اکانت فیک در فضای مجازی مأموریت تخریب دولت و نظام را برعهده دارند که اگر از این موضوع غفلت کنیم هزینه‌اش باخت سنگین است.

وی گفت: باید به وزارت صمت فرصت داده شود تا ماموریت های خود را به سرانجام برساند و اقدامات خود را عملیاتی کند، سپس به فکر توسعه باشیم.

مطهری ادامه داد: ما ضمن اینکه دشمن خارجی داریم نفوذی‌هایی در داخل کشور داریم که خواسته و ناخواسته، سنگ خواسته‌های خارجی‌ها را بر سینه می‌زنند و از این حیث باید همیشه مصلحت کشور در اولویت باشد.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از دستبرد به بیت‌المال برای هزینه های شخصی، اظهار کرد: دست‌درازی به اعتبار حاکمیت و نظام در بکارگیری از بیت المال به نفع خود و خانواده خود،کاری قبیح است و باید جلوی فساد در دولت‌ها گرفته شود و در حال حاضر نیز نسبت به گذشته فساد کمتر شده است.

منبع: ایسنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر