کد خبر: 137644
A

رییس مجلس ضمن قدردانی از کادر درمان گفت: باید از همه کارکنان حوزه سلامت به ویژه پرستاران و پزشکانی که در دوران کرونا زحمت کشیدند و تلاش کردند تشکر کنیم.

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس پس از رسیدگی به سوال مهدی عسگری نماینده کرج، اشتهارد و فردیس از وزیر بهداشت درباره روند مدیریت مقابله با بیماری کرونا و پاسخ وزیر بهداشت طی اظهاراتی خاطرنشان کرد: باید از همه کارکنان حوزه سلامت به ویژه پرستاران و پزشکانی که در دوران کرونا زحمت کشیدند و تلاش کردند و این افتخار را برای جمهوری اسلامی به ویژه دولت محترم فراهم کردند که در یک دوره ۸۰ روزه بیش از ۸۰ درصد از افراد جامعه را تحت پوشش واکسن قرار دادند، تشکر کنم.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سلامت گفت: به همه خانواده های شهدای سلامت سر تعظیم فرود می آوریم و مجدداً نیز به همه آنها عرض تسلیت داریم.

رئیس مجلس با اشاره به دستور جلسه امروز مجلس در خصوص طرح پرسش از وزیر بهداشت درباره واکسیناسیون و روند مدیریت مقابله با کرونا تاکید کرد: اگر امروز این سوال مطرح شد در حقیقت بحث درباره بخشی از داروها و موضوعات خاص بود نه خدای نکرده قدرنشناسی نسبت به زحمات صورت گرفته در این زمینه. مجلس هم با رای خود نشان داد که نسبت به موضوع واکسیناسیون و عملکرد دولت و عزیزان مدافعان عرصه سلامت همیشه ممنون بوده و هست و وظیفه داریم برای حل مشکلات آنها هم تلاش کنیم.

مبنع: ایسنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر