کد خبر: 137799
A

سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدی زاده استاندار بوشهر گفت: کلام وحی مایه هدایت و سعادت جامعه بشری و برای نهادینه شدن این کلام در جامعه و استفاده از ظرفیت کلام خدا و آیات الهی برای پیشبرد اهداف جامعه و انقلاب اسلامی یکی از راهکارهای مهم آن واگذاری مدیریت برخی از حوزه‌های اجرایی به فعالان قرآنی است.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ روابط عمومی استانداری بوشهر روز جمعه به نقل از احمد محمدی زاده در چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر اظهار کرد:  کلام وحی مایه هدایت و سعادت جامعه بشری و برای نهادینه شدن این کلام در جامعه و استفاده از ظرفیت کلام خدا و آیات الهی برای پیشبرد اهداف جامعه و انقلاب اسلامی یکی از راهکارهای مهم آن واگذاری مدیریت برخی از حوزه‌های اجرایی به فعالان قرآنی است.

وی اضافه کرد: این مدیران ضمن اینکه می‌توانند فعالیت تخصصی خود را انجام دهند، ارزش‌های دینی، اسلامی و انقلابی نیز در ضمن مدیریت پیگیری و دنبال می‌کنند.

محمدی زاده ادامه داد: هیچ کلامی بالاتر از آیات الهی و کلام خداوند متعال نیست و آیات الهی هیچ گاه کهنه نمی‌شود و همواره مورد استفاده بشریت قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه کلام وحی مربوط به همه جامعه بشری در تمام جهان است گفت: کلام وحی اصلی‌ترین کلام و نزدیکترین موضوع به نیاز بشری است.

استاندار بوشهر گفت: منشاء بیشتر مطالب و بیانات امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی را کلام وحی است و به همین دلیل تمام سخنان و بیانات امام راحل به دل می‌نشیند و مورد مقبولیت جامعه بشریت قرار دارد.

محمدی‌زاده گفت: هر مطلب و سخنان امام راحل و رهبر معظم انقلاب یا مبتنی بر آیات الهی و یا منبعث از حدیث ائمه طهارت ( ع) است.

وی با بیان اینکه ارزش‌های دینی و انقلابی بر گرفته از کلام وحی سبب ماندگاری نظام اسلامی شده است گفت: شهدا، امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی نزدیکترین کسانی بودند که هستی و عمر خود را به جامعه اسلامی تقدیم و ارائه کرده‌اند و باید پاسدار ارزش‌ها و آرمان‌های آنها باشیم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر