کد خبر: 137871
A

سردار شریف در جمع خبرنگاران با اشاره به بیانیه اخیر میرحسین موسوی گفت: اندک نفراتی هم داخل کشور در میدان دشمن بازی می‌کنند‌، در روزهای شهادت امام حسین(ع) به یک سردار ولایی که بیش از 40 سال سابقه مجاهدت و رزمندگی در خط مقدم اسلام دارد، توهین شد و فکر می‌کنند با این جسارت می‌توانند خودشان را بزرگ کنند. به‌نظر شما چه‌کسی می‌تواند به این سردار عزیزمان که شهید مدافع حرم است جسارت کند؟ آیا غیر از این است که یک فرد عقده‌ای باشد و بخواهد با این توهین‌ها خود را بزرگ کند؟

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشستی ضمن تبریک به‌مناسبت روز خبرنگار گفت: یاد و خاطره شهدای خبرنگار را گرامی‌ می‌دارم. 

وی با بیان اینکه "دشمنان به‌شکل شبانه‌روزی تلاش می‌کنند که به کشور ما آسیب بزنند"، گفت: رسانه‌های آن‌ها سه هدف را دنبال می‌کنند؛ نخست اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی را جوری جلوه می‌دهند که انگار اتفاقی در 43 سال گذشته رخ نداده است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: مورد دیگری که رسانه‌های دشمنان پیگیری می‌کنند این است که شرایط کشور را بسیار بحرانی نشان می‌دهند تا به خواسته سومشان برسند، خواسته سومشان این است که یأس و ناامیدی را در کشور جلوه دهند.

سردار شریف با یادآوری اینکه "امروزه در امنیت کامل قرار داریم"، گفت: دشمنان امروزه مقابل قدرت دفاعی ایران زانو زده‌اند، آن‌ها توان مقابله با جمهوری اسلامی در زمینه جنگ سخت را ندارند‌ و به جنگ رسانه‌ای و تزریق یأس و ناامیدی مردم روی آورده‌اند.

این مسئول منفورترین سازمان را سازمان مجاهدین دانست و گفت: پشت‌سرهم در خارج از کشور علیه این انقلاب پیام می‌فرستند‌، باید به آن‌ها بگویم "وقتتان را بیخود تلف نکنید این کشور صاحب ولایت است و هیچ تهدیدی به این انقلاب ضربه نمی‌زند".

وی تشریح کرد: اندک نفراتی هم داخل کشور در میدان دشمن بازی می‌کنند‌، در روزهای شهادت امام حسین(ع) به یک سردار ولایی که بیش از 40 سال سابقه مجاهدت و رزمندگی در خط مقدم اسلام دارد، توهین شد و فکر می‌کنند با این جسارت می‌توانند خودشان را بزرگ کنند. به‌نظر شما چه‌کسی می‌تواند به این سردار عزیزمان که شهید مدافع حرم است جسارت کند؟ آیا غیر از این است که یک فرد عقده‌ای باشد و بخواهد با این توهین‌ها خود را بزرگ کند؟

سردار شریف گفت: تکرار عزاداری‌های محرم این است که تکلیف خودمان را مشخص کنیم که حسینی هستیم و یا یزیدی؛ خوشبختانه پس از توهینی که به سردار عزیزمان شد همه رسانه‌ها از خود بصیرت نشان دادند و این رفتار این شخص را محکوم کردند. آن‌ها فکر می‌کنند که با توهین به مقدسات ملت می‌توانند خود را بزرگ کنند.

وی در پایان در پاسخ به سؤال تسنیم مبنی بر تحرکات رژیم صهیونیستی‌ها در منطقه گفت: رژیم صهیونیستی در بدترین شرایط امنیتی قرار دارد و به‌شدت تحت فشار است‌‌.

آن‌ها بارها مدعی هستند که 27 هزار کیلومتر تحت تصرفشان تحت امنیت است که از 20 روز قبل از ماه رمضان تا همین امروز در بدترین شرایط امنیتی سپری می‌کنند.

وی گفت: تحرکاتشان در جمهوری اسلامی هیچ تأثیری ندارد چرا که توان مقابله با ما را ندارند. به رجزخوانی آن‌ها در زمینه ارتباط با برخی کشورهای عربی هم توجه نکنید چرا که در قاموس اعراب نمی‌گنجد که رژیم صهیونیستی‌ به آن‌ها وفادارند چرا که نفرت اعراب از آن‌ها ریشه تاریخی دارد.

وی گفت: اسرائیلی‌ها بارها گفته‌اند که اگر ارتش کشورهای عربی جمع شوند نمی‌توانند ارتش اسرائیل را شکست دهند، ولی ما مشاهده کردیم که نخستین بار اسرائیلی‌ها چگونه توسط حزب‌الله در جنگ 33روزه شکست خوردند، حال می‌بینیم که چقدر سطح اسرائیلی‌ها پایین آمده است که شهادت یک پاسدار در یکی از خیابان‌های تهران آن هم بی‌دفاع چگونه برایش افتخار شده است، از سوی دیگر تصادف یک پاسدار در جاده اراک را به ترور خودشان ربط می‌دهند.

وی تأکید کرد: اسرائیلی‌ها فقط رجز می‌خوانند ولی اگر می‌توانستند و قدرت داشتند قطعاً می‌توانستند مقابل ما ایستادگی کنند ولی واقعیت این است قدرت ندارند و فقط رجز می‌خوانند.

منبع: تسنیم

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر