کد خبر: 137978
A

معاون اجرایی رئیس‌جمهور می‌گوید: آن‌هایی که به اجرای مصوبات سفرهای استانی نقد دارند، باید بگویند کدام یک از مصوبات اجرا نشده است؛ سفرهای استانی با یک نگاه کاملا کارشناسی انجام می‌شود و برای اجرا و برای مردم است.

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس‌جمهور در نشست خبری خود که صبح امروز برگزار شد، درباره اجرای مصوبات سفرهای استانی و مسائلی که از سوی برخی جریانات سیاسی مطرح می‌شود، گفت: آن‌هایی که به اجرای مصوبات سفرهای استانی نقد دارند، باید بگویند کدام یک از مصوبات اجرا نشده است؛ سفرهای استانی با یک نگاه کاملا کارشناسی انجام می‌شود و برای اجرا و برای مردم است.

وی افزود: پروژه بیمارستانی که 10 سال متوقف بوده بعد از سفر استانی دولت ساخت آن آغاز شده و پیشرفت خوبی هم داشته است. ‌

مرتضوی تصریح کرد: در بحث پروژه‌های آب‌رسانی مثل پروژه غدیر، با اولین سفر رئیس‌جمهور اجرای پروژه آغاز شد و ان‌شاءالله افتتاح خواهد شد و ۵۲ درصد تنش آبی مردم خوزستان را حل خواهد کرد.

وی تصریح کرد: وقتی می‌گوییم مشکل آب‌گرفتگی خیابان‌های اهواز را حل کردیم، این وضوح قابل مشاهده است و مردم نتیجه‌ آن را دیده‌اند.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور اظهار داشت: کارآمدی، پرکاری، روحیه انقلابی و فساد ستیزی و صادق‌الوعد بودن از ویژگی‌های دولت است. بخشی از پروژه‌ها روی زمین است که به خوبی دیده می‌شود و بخشی هم مثل پروژه‌های نفتی و گازی زیر زمین است که آن هم قابل راستی آزمایی است.

منبع: فارس

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر