کد خبر: 139550
A

نماینده سقز: شرایط آرام است/ کسی کشته نشد و فقط تعدادی زخمی سرپایی داشتیم

بهزاد رحیمی ضمن اظهار این که روز گذشته با توجه به حجم گسترده حاضران و به دلیل همدردی با خانواده او مقداری ناآرامی به وجود آمد گفت: فقط یک نفر به دلیل اصابت چند ساچمه به روده‌هایش در بیمارستان سقز بستری است.

نماینده سقز: شرایط آرام است/ کسی کشته نشد و فقط تعدادی زخمی سرپایی داشتیم

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ بهزاد رحیمی نماینده مردم سقز در مجلس شورای اسلامی درباره آخرین وضعیت شهر سقز که گفته می‌شود در مراسم خاکسپاری مهسا امینی حواشی در آن ایجاد شده و برخی بازداشت شده‌اند، گفت: متاسفانه بعد از بحثی که برای مهسا امینی پیش آمد مردم از وضعیت نگران بودند و روز گذشته در مراسم خاکسپاری با توجه به حجم گسترده حاضران به دلیل همدردی با خانواده او مقداری ناآرامی به وجود آمد.

وی تاکید کرد: در این راستا ضعف اطلاع‌رسانی، پاسخگویی و عدم شفافیت و دیر وقتی (تاخیر) که نیروی انتظامی و بیمارستان به خرج دادند باعث نگرانی مردم شد. بنابراین آنان با تجمعی که در مراسم خاکسپاری داشتند، همدردی کردند و خواستند ابعاد این قضیه روشن شود.

رحیمی بیان کرد: در این رابطه هم عده‌ای فرصت‌طلب شرایطی را پیش آوردند تا اذهان را از پیگیری به حق این مساله منصرف کنند، شرایط آرام است و مشکل خاصی نیست و مراسم ترحیم این عزیز درحال برگزاری است و شهر آرامش نسبی خوبی دارد.

رحیمی که برای شرکت در مراسم ترحیم  مهسا (ژینا ) امینی که از سوی خانواده‌اش برگزار شد، به آنجا رفته بود درباره اتفاقات روز گذشته سقز گفت: همین الان که با شما گفت‌وگو می‌کنم در مراسم ترحیم این خانم جوان هستم. در مراسم خاکسپاری هیچ کسی کشته نشد و فقط تعدادی زخمی سرپایی داشتیم؛ البته یک نفر هم به دلیل اصابت چند ساچمه به روده‌هایش در بیمارستان سقز بستری است. 

نماینده مردم سقز در مجلس عنوان کرد: از همان ساعات اولیه که این اتفاق برای مرحومه مهسا امینی رخ داد پیگیر این موضوع با وزارت کشور و نیروی انتظامی بوده‌ایم و هم اکنون نیز خواستار روشن شدن هرچه بیشتر ابعاد قضیه هستیم و اگر افرادی خاطی در این زمینه قصوری انجام داده باید مورد بررسی قرار گرفته و اقدام قانونی به عمل آید.

وی همچنین اضافه کرد: روز گذشته به همراه مقامات استانی و شهرستانی به استقبال پیکر مرحومه مهسا امینی رفتیم و بعد از مراسم خاکسپاری هم در منزل و هم در مسجد حضور یافتیم و از خانواده این عزیز از دست رفته دلجویی کردیم.

منبع: ایلنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر