کد خبر: 140014
A

شعار علیه علی کریمی در تجمع امروز تهران

تصاویری از حاشیه برگزاری تجمع امروز در تهران منتشر کرده است که نشان می‌دهد یکی از افراد حاضر در این مراسم پلاکاردی علیه علی کریمی، چهره مطرح فوتبال ایران در دست داشت.

شعار علیه علی کریمی در تجمع امروز تهران

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ تصاویری از حاشیه برگزاری تجمع امروز در تهران منتشر کرده است که نشان می‌دهد یکی از افراد حاضر در این مراسم پلاکاردی علیه علی کریمی، چهره مطرح فوتبال ایران در دست داشت.

فرارو نوشت: مواضع اخیر علی کریمی در ماجرای فوت مهسا امینی، دختر 22 ساله بازتاب گسترده‌ای در بین کاربران  فضای مجازی داشته است.

روز گذشته حمید رسایی فعال سیاسی اصولگرا و نماینده سابق مجلس در اظهاراتی جنجالی خواستار توقیف اموال علی کریمی، چهره مطرح فوتبال ایران شد!

 مهسا امینی دختر ۲۲ساله‌ای بود که چهارشنبه هفته گذشته از سوی نیروهای گشت ارشاد بازداشت شد و به دنبال آن همان روز دستگیری در بازداشتگاه وزرای تهران دچار عارضه قلبی و مغزی شد. او که در حالت کما در بیمارستان کسری بستری بود، درگذشت.

پیکر مهسا امینی در سقز به خاک سپرده شد. در چند روز گذشته تعدادی از شهروندان در اعتراض به عملکرد گشت‌ ارشاد و مرگ مهسا امینی تجمعاتی را در تهران و چند شهر دیگر برگزار کردند.

 

 

 

 
 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر