کد خبر: 140147
A

سخنگوی وزارت خارجه: رهبران آمریکا و اروپا حامی اغتشاشگران داخلی شده‌اند

ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه می‌گوید: بی شک جنگِ شناختی و ترکیبی دشمنان علیه ملت ایران، این بار نیز در کنار صدها پرونده شکست‌های مفتضحانه آنان در تاریخ ثبت خواهد شد.

سخنگوی وزارت خارجه: رهبران آمریکا و اروپا حامی اغتشاشگران داخلی شده‌اند

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ «ناصر کنعانی» حساب کاربری خود در توئیتر با انتقاد از سیاست های دوگانه غرب در قبال مردم ایران تاکید کرد: تعارض شرم آوری است که سخنگویان رسمی و مسئولان عالیرتبه دولتی که با اِعلام و اِعمال سیاست «فشار حداکثری» و « تحریم های ویرانگر و خرد کننده»، می خواستند مردم ایران را به زانو درآورند، امروز سخن از «غمخواری» و «هواداری» مردم ایران می زنند!

وی اظهار داشت: از آن متعارض تر آنکه رسانه هایشان درگیری های خیابانی، تخریب و ویرانگری را تشویق و انگیزه های قومی را تحریک می کنند اما شعار «زندگی» برای مردم ایران سر می دهند!! نفاق و ریاکاری دشمن اصلی ملت ایران پایانی ندارد!!!

سخنگوی وزارت امور خارجه پیش از این نیز با انتقاد از اظهارات مداخله جویانه مقامات اروپایی و آمریکایی در مورد آشوب‌های اخیر نوشته بود: بی شک جنگِ شناختی و ترکیبی دشمنان علیه ملت ایران، این بار نیز در کنار صدها پرونده شکست‌های مفتضحانه آنان در تاریخ ثبت خواهد شد. رویکرد دشمنان در مقابل جمهوری اسلامی و ملت ایران، همواره توأم با نفاق و معیارهای دوگانه بوده است. 

وی ادامه داد: در اغتشاشات اخیر، رهبران سیاسی آمریکا و بعضا اروپا، رسانه‌های آنان و نیز رسانه‌های فارسی معاند مورد حمایت غرب، از یک رخدادِ غم انگیزِ در حال بررسی سوءاستفاده کردند و با شعار حمایت از حقوق ملت ایران، در حمایت از اغتشاشگران و برهم زنندگان امنیت ملت سنگ تمام گذاشتند، اما حضور میلیونها نفر از ملت در خیابان‌ها و میادین کشور در حمایت از نظام و کشورشان و مخالفت قاطع با آشوب و اغتشاش را نادیده گرفتند و یا کوچک شمردند.

سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: مدعیان دفاع از حقوق ملت ایران، بهتر است شعارهای دروغین و نخ نمای خود را کنار گذاشته و به چند دهه تحریم های ظالمانه و ضدبشری علیه ملت ایران پایان دهند.

منبع: ایرنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر