کد خبر: 141475
A

کیهان: کسانی که بحث آزادی حجاب را مطرح می‌کنند، مسئله‌شان فحشا و برهنگی است

روزنامه تحت مدیریت حسین شریعتمداری، به موضوع حجاب و اعتراض های زنان پرداخت و اعتراض ها را به تلاش برای «برهنگی» دانست. روزنامه تحت مدیریت حسین شریعتمداری نوشت: گاهی باید فتنه‌ای به پا شود تا برخی مسائل پالایش و برای مردم شفاف شود. «زن» مسئله‌ای است که به قول علامه جعفری، در طول تاریخ و در جوامع مختلف سوءاستفاده‌ها از آن شده است.

کیهان: کسانی که بحث آزادی حجاب را مطرح می‌کنند، مسئله‌شان فحشا و برهنگی است

به گزارش سایت دیده بان ایران؛روزنامه تحت مدیریت حسین شریعتمداری، به موضوع حجاب و اعتراض های زنان پرداخت و اعتراض ها را به تلاش برای «برهنگی» دانست. 

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ کیهان نوشت: گاهی باید فتنه‌ای به پا شود تا برخی مسائل پالایش و برای مردم شفاف شود. «زن» مسئله‌ای است که به قول علامه جعفری، در طول تاریخ و در جوامع مختلف سوءاستفاده‌ها از آن شده است.

همین‌طور مسئله حجاب اختیاری و اجباری. این فتنه هیچ چیزی را برای مردم شفاف و روشن نکرده باشد، این مسئله را خیلی خوب روشن ساخت که، مسئله این طیف، نه حجاب است، نه آزادی است و نه زن. مسئله آنها به قول استاد کچوئیان، فحشاء و برهنگی است. مسئله آنها تجزیه ایران است. ایجاد جنگ داخلی است.

با رسانه «ابو ارّه» کاری نداریم. تکلیف آن روشن است. اما چه کسی تصور می‌کرد، رسانه ملکه انگلیس با آن همه سابقه طولانی در استعمار و استحمار و ادعای حرفه‌ای‌گری، این‌طور مفتضح شود. چه سلبریتی‌هایی که معلوم شد، تنها چیزی که نیست، هنرمند بودن است و تنها چیزی که هست، کاسب بودن.

چه سیاستمدارانی که محک خوردند و معلوم شد نان به نرخ روز خورند. چه سیاستمدارانی که معلوم شد، نه به‌دنبال اصلاحات که، به‌دنبال براندازی در پوشش حزب و اصلاحات» هستند و از همه مهم‌تر، چه شاه‌ماهی‌هایی که از بین دشمنان این مرز و بوم به تور نیفتادند! و چه ضرباتی که تجزیه‌طلبان، سلطنت‌طلبان، موساد، آمریکا و... نخوردند و چه ضرباتی که برخی میزبانان این تروریست‌ها، همین روزها نخواهند خورد!»

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر