کد خبر: 142417
A

ارگان مطبوعاتی دولت: با اغراض کثیف سیاسی از رستم قاسمی عکس منتشر کرده‌اند

ارگان مطبوعاتی دولت معتقد است که برخی جریان‌های سیاسی و عناصر مرموز و معلوم الحال و به دور از اصول اولیه اخلاقی، اقدامات و تحرکاتی مغرضانه را علیه نیرو‌های پرکار و پرتلاش انجام می‌دهند.

ارگان مطبوعاتی دولت: با اغراض کثیف سیاسی از رستم قاسمی عکس منتشر کرده‌اند

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ روزنامه ایران در واکنش به انتشار عکس‌های رستم قاسمی در فضای مجازی نوشت: برخی جریان‌های سیاسی و عناصر مرموز و معلوم الحال و به دور از اصول اولیه اخلاقی، اقدامات و تحرکاتی مغرضانه را علیه نیرو‌های پرکار و پرتلاش انجام می‌دهند.

دیروز در فضای مجازی و در اقدامی غیراخلاقی، عکس‌هایی با هدف حاشیه سازی درباره وزیر راه و شهرسازی منتشر شده است. قطع نظر از اصالت عکس‌ها، انتشار عکس‌های خصوصی یک فرد با چه هدفی جز اغراض کثیف سیاسی منتشر می‌شود.

متأسفانه بار‌ها و به کرات شاهد بوده‌ایم که برخی جریان‌های سیاسی و عناصر مرموز و معلوم الحال و به دور از اصول اولیه اخلاقی، اقدامات و تحرکاتی مغرضانه را علیه نیرو‌های پرکار و پرتلاش انجام می‌دهند که نشان دهنده بی‌اخلاقی‌های تمام ناشدنی است!

هجمه‌ها و حملاتی که برخی نیرو‌های انقلابی را نشانه رفته است برای این است که تصویری ضدمردمی از آن‌ها برای افکار عمومی ایجاد کنند که البته مردم به اخبار غیراخلاقی حساس هستند و تحت تاثیر قرار نمی‌گیرند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر