کد خبر: 143292
A

طعنه جالب نایب رییس مجلس به رییس‌جمهور آذربایجان: نوه نمی‌تواند منکر پدربزرگ خود شود

علی نیکزاد نایب رییس مجلس در واکنش به اظهارات اخیر الهام علی اف رییس جمهور جمهوری آذربایجان گفت: واقعیت این است که نوه نمی‌تواند منکر پدربزرگ خود شود. حرف‌های رئیس جمهور آذربایجان مبنایی ندارد.

طعنه جالب نایب رییس مجلس به رییس‌جمهور آذربایجان: نوه نمی‌تواند منکر پدربزرگ خود شود

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ سید البرز حسینی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۲ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی طی اخطار قانون اساسی، گفت: رئیس جمهور آذربایجان اخیراً اظهارنظری در خصوص ممالک ترک نشین داشته است.

وی تاکید کرد: به رئیس جمهور آذربایجان پیشنهاد می‌کنم که عهدنامه گلستان را بخواند و بداند که کجا از کجا جدا شده است. اظهارنظر درباره تمامیت ارضی کشورهای همسایه درست نیست.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر قرار بود که عهدنامه گلستان اجرا نشود، آذربایجان جزئی از ایران بود و وی به ریاست جمهوری این کشور نمی‌رسید.

حسینی تاکید کرد: لازم است وزارت امور خارجه و مجلس عکس العمل قاطعی راجع به اینگونه اظهارنظرها داشته باشد، چرا که منطقه بیش از پیش نیاز به آرامش دارد.

علی نیکزاد که ریاست جلسه علنی مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشت در پاسخ به این تذکر، گفت: واقعیت این است که نوه نمی‌تواند منکر پدربزرگ خود شود. حرف‌های رئیس جمهور آذربایجان مبنایی ندارد.

منبع: مهر

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر