کد خبر: 143315
A

یک نماینده مجلس: اسامی امضاکنندگان بیانیه ۲۲۷ نفری اعلام شود

کمال حسین پور نماینده مردم پیرانشهر در پارلمان می‌گوید: در راستای شفاف سازی که مجلس تاکنون مدعی و پرچم‌دار آن بوده از هیات رئیسه تقاضا داریم متن اصلی بیانیه را به همراه اسامی نمایندگان امضاکننده جهت تنویر افکار عمومی در اختیار رسانه ها قرار دهد.

یک نماینده مجلس: اسامی امضاکنندگان بیانیه  ۲۲۷ نفری اعلام شود

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ کمال حسین پور در جلسه نوبت صبح امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری به هیئت رئیسه مجلس گفت: یکی از وظایف مهم هیات رئیسه حفظ شأن، منزلت و اقتدار مجلس و دفاع از حقوق جایگاه قانونی نمایندگان است.

وی ادامه داد: در روزهای اخیر نامه ای جعلی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با امضای ۲۲۷ نماینده منتشر شده که ماهیت آن از اساس جعلی، دست‌کاری شده و دروغ است و این نامه جعلی بازار شایعه پراکنی از سوی رسانه های معاند را بر ضد مجلس و نمایندگان داغ کرد و جریان سازی شدیدی را علیه مجلس به راه انداخت. انتظار می رود هیات رئیسه مجلس برای حفظ جایگاه مجلس در اسرع وقت این نامه جعلی را تکذیب کند.

این عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار کرد: همچنین در راستای شفاف سازی که مجلس تاکنون مدعی و پرچم‌دار آن بوده از هیات رئیسه تقاضا داریم متن اصلی بیانیه را به همراه اسامی نمایندگان امضاکننده جهت تنویر افکار عمومی در اختیار رسانه ها قرار دهد؛ کاری که باید از همان اول برای جلوگیری از شایعه پراکنی و تخریب مجلس و نمایندگان انجام می شد.

علی نیکزاد نایب رئیس مجلس که اداره جلسه را برعهده داشت، در پاسخ به این تذکر گفت: روابط عمومی مجلس نامه کذایی را تکذیب کرده است.

منبع: ایسنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر