کد خبر: 144001
A

سردار نقدی: در افغانستان فقط ننگ برای آمریکا باقی ماند/ باید به سلاح جهاد تبیین مسلح شویم

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بسیجیان ایران اسلامی با دست خالی رفتند و لشکرهای زرهی را با غنیمت های جنگی تشکیل دادند اما جانانه جلوی دشمن تا بن دندان ایستادگی کردند.

سردار نقدی: در افغانستان فقط ننگ برای آمریکا باقی ماند/ باید به سلاح جهاد تبیین مسلح شویم

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ سردار محمدرضانقدی در سومین یادواره ۲۳۰ شهید رسانه کشور و ۲۵ شهید رسانه مازندران که با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر  محمدی لائینی،‌نماینده ولی فقیه درمازندران، سردار سیاوش مسلمی، فرمانده سپاه کربلا و سید محمود حسینی پور، استاندار دیار علویان در سالن همایش سلمان هراتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان درحال برگزاری است، با بیان اینکه موجودیت دشمن مستکبر بعد از پیروزی انقلاب اسلامی زیر سوال رفت و با همه ی قوا برای براندازی این انقلاب برآمدند،‌اظهار کرد: خداوند متعال را شاکریم که از دل هر فتنه یک دستاورد برای انقلاب اسلامی رقم خورده است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه قدرت امنیتی کم نظیر در دنیا از دل دوران دفاع مقدس متولد شد، افزود: امروز ایران اسلامی از محدود کشورهایی که که جاسوس آمریکایی و اسرائیلی را به دام می اندازد.

وی با بیان اینکه تمامی قدرت های روز دنیا با تمام امکانات پشت رژیم بعث قرار گرفتند، ادامه داد: بسیجیان ایران اسلامی با دست خالی رفتند و لشکرهای زرهی را با غنیمت های جنگی تشکیل دادند اما جانانه جلوی دشمن تا بن دندان ایستادگی کردند.

سردار نقدی با بیان اینکه دشمن ما با ۳۰۰ فروند هواپیمای جنگی معمولی وارد جنگ با ما شد و با ۶۱۰ فروند هواپیمای پیشرفته روز خارج شد، اضافه کرد: دشمن با ۳۵۰۰ تانک وارد جنگ شد و با وجود از دست دادن ۷۳۶۰ تانک در پایان جنگ با بیشتر از ۵۵۰۰ دستگاه تانک مدرن جنگ را پایان برد، اما با وجود این همه امکانات شکست خورد.

وی با بیان اینکه امروز ایران اسلامی رتبه پانزدهم علمی دنیا را در اختیار دارد، افزود: نخبگان ایران عزیز نزدیک به ۴۰رتبه صعود داشته اند.

سردار نقدی به تحریم های ناجوانمردانه علیه ایران اسلامی اشاره و بیان کرد: سال‌های سال است که در سایه تحریم‌های ظالمانه و سخت‌ترین تحریم‌های تاریخ بشریت فعالیت‌های خود در حوزه هوافضا را به پیش می‌بریم. 

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز ما به لطف الهی موفق شدیم به موشک بالستیک هایپرسونیک پیشرفته دست پیدا کنیم، گفت:‌بزرگترین سکوهای استخراج نفت از دل تحریم با دست نخبگان ایران اسلامی ساخته شد.

وی با بیان اینکه تحریم اقتصادی و نظامی عیله ایران اسلامی جواب نداده و به جنگ نرم و رساننه ای متوسل شده اند، افزود: آمریکایی ها ‌هفت هزار میلیارد دلار در افغانستان خرج کردند و فقط ننگ برایشان مانده است.

سردار نقدی به دروغ پراکنی استکبار علیه ایران اسلامی اشاره و بیان کرد: رهبری فرمودند امید و نگاه خوش بینانه به آینده مورد توجه همگان باشد.

وی با بیان اینکه به فرموده رهبری ایجاد امید در جامعه اولین گام جهاد علیه استکبار است،‌گفت: معظم له همچنین تاکید داشتند شکستن انحصار رسانه ای استکبار مورد توجه باشد.

سردار نقدی با تاکید براینکه اصحاب رسانه باید در خط مقدم شکستن انحصار رسانه ای استکبار شمشیر بزنند،‌افزود: ۳۰۰شبکه تلویزیونی و رادیویی فارسی زبان علیه انقلاب اسلامی فعالیت دارد که باید برای شکستن این انحصار به سلاح جهادتبیین مجهز شد.

وی با بیان اینکه دشمن امروز با ۱۰۰زبان به مقابله با انقلاب اسلامی برآمده، گفت: دشمن امروز به دنبال ترویج برهنگی در جامعه زنان است،‌همچنین منع حضور زنان را در اجتماع پیگیر هستند .

سردار نقدی بیان کرد:‌ امروز تهاجم در عرصه جنگ رسانه و عملیات روانی را شاهدیم و شما می‌بینید این روزها امپراتوری رسانه‌ای دشمن چگونه فوت اتفاقی یک خانم را که می‌تواند هر انسانی را متأثر کند دستاویز رسانه‌های خود قرار داده و اشک تمساح می‌ریزد.اما مردم ولایتمدار و بابصیرت به درستی نشان دادند فریب این اشک تمساح ها را نمی خورند.

وی با بیان اینکه جنایات های استکبار بدون مرز است و انبوه بیگناهان را بدون هیچ واهمه ای به خاک و خون می کشند،‌افزود:  همه دنیا دیدند، اما در قبال این همه جنایت فجیع، آخ هم نگفتند، حالا دلسوز مرگ اتفاقی یک خانم شده است، آمریکا که با بمباران بیمارستان قندوز در افغانستان صدها بیمار و پزشک و زن در حال زایمان و کودک تازه متولد شده را کشت و به خاک و خون کشید، حالا برای مرگ اتفاقی یک نفر اشک می‌ریزد.

سردار نقدی با بیان اینکه امروز دشمنان انقلاب با عملیات روانی هر حادثه را تبدیل به ناامنی و اغتشاش می کنند، گفت: متاسفانه مدیریت فضای مجازی دست دشمنان انقلاب است و تولیدات محتوایی اصحاب خبر و رسانه ایران اسلامی با سانسور رسانه ای استکبار مواجه می شود. 

وی برلزوم راه اندازی شبکه ملی اطلاعات با هدف مقابله با جنگ رسانه ای استکبار تاکید کرد و افزود: مادامی که مدیریت فضای مجازی در کنترل دشمنان این ملت باشد می‌توانند با عملیات روانی هر حادثه را تبدیل به ناامنی کنند که اتخاذ تدابیری برای مدیریت این فضا در کشور باید مورد توجه باشد.

سردار نقدی با بیان اینکه امروز ایران اسلامی متهم به انزاوی بانوان در دوران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است، گفت: میزان رشد علمی، ورزشی و... بانوان و تاسیس دانشگاه هاف ورزشگاه های اختصاصی و موسسات مردم نهاد ویژه بانوان و...  بعد از انقلاب بیانگر این که استکبار با دروغ پراکنی  به دنبال یارکشی است.

وی با اشاره به فعالیت ۱۶هزار پایگاه مقاومت بسیج خواهران با عضویت بیش از ۹هزار بسیجی خواهر، افزود: امروز اتاق فکر استکبار پول خرج می کند تا جامعه ایران اسلامی با عمق و ریشه دینی را با شعار ترویج برهنگی زنان تضعیف کنند که باید گفت این توطئه افکن ها محکوم به شکست است.

منبع: برنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر