کد خبر: 146953
A

زاکانی:تخریب‌های شهرداری تهران مبتنی بر سیاه نمایی و سیاست زدگی است

علیرضا زاکانی: ۲۳ دستگاه متولی موضوع هوای پاک هستند که شهرداری یکی از این دستگاه هاست که در بررسی نهادهای نظارتی در بحث افزایش آلودگی هوا مقصر شناخته نشد و تخریب هایی که از سوی برخی ها انجام می شود مبتنی بر سیاه نمایی و سیاست زدگی است.

زاکانی:تخریب‌های شهرداری تهران مبتنی بر سیاه نمایی و سیاست زدگی است

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ شهردار تهران با بیان اینکه کمبود واگن در مترو ربطی به تحریم‌ها ندارد، گفت: تخریب‌هایی که از سوی برخی انجام می‌شود مبتنی بر سیاست‌زدگی است.

علیرضا زاکانی در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: کمبود واگن در مترو داریم، اما ربطی به تحریم ندارد.

وی با اشاره به اینکه برخی ها خیلی حرف می زنند که واقعیت ندارد، افزود: شهرداری تهران در تامین واگن های متروی پایتخت در مرحله نخست اقدام به خرید ۱۰۵ دستگاه واگن داخلی کرده است.

شهردار تهران ادامه داد: در قدم بعد نیز برنامه خرید ۶۳۰ واگن از خارج از کشور در حال پیگیری است و امروز نیز صحبت هایی با معاون اول رئیس جمهور انجام شد که اگر عملیاتی شود بخش عمده مشکلات متروی تهران حل می شود.

وی در پاسخ به این سوال که در آلودگی هوای پایتخت شهرداری تهران چقدر مقصر است، بیان کرد: در راستای قانون هوای پاک ما تمام تکالیف خودمان را داریم انجام می دهیم. سیاه نمایی هایی که انجام شده، نادرست است و مجلس و دستگاه های نظارتی به دقت این مساله را بررسی کرده اند.

 زاکانی یادآور شد: ۲۳ دستگاه متولی موضوع هوای پاک هستند که شهرداری یکی از این دستگاه هاست که در بررسی نهادهای نظارتی در بحث افزایش آلودگی هوا مقصر شناخته نشد و تخریب هایی که از سوی برخی ها انجام می شود مبتنی بر سیاه نمایی و سیاست زدگی است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر