کد خبر: 147525
A

کیهان: در سوئد کارمندان با "پتو" سرکار می‌روند/ سوئیسی‌ها مجبورند "حمام عمومی" بروند!

روزنامه تحت مدیریت حسین شریعتمداری با انتشار مطلبی در بخش «گفت و شنود» خود یک تصویر فرا بحرانی از وضعیت انرژی در اروپا را به تصویر کشید.

کیهان: در سوئد کارمندان با "پتو" سرکار می‌روند/ سوئیسی‌ها مجبورند "حمام عمومی" بروند!

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ روزنامه تحت مدیریت حسین شریعتمداری در ستون گفت و شنود خود با انتشار مطلبی تحت عنوان «اسمت چی بود؟!» مطلبی را با قالب طنز به شرح ذیل منتشر کرد:

گفت: چرا مدعیان اصلاحات اصرار دارند بحران سخت و فاجعه‌بار سوخت و زمستان کشنده کشورهای اروپایی را انکار کنند؟!
گفتم: چه عرض کنم؟!
گفت: در انگلیس اعلام شده مردم باید بین غذا و گرما یکی را انتخاب کنند! و از خاک مدفوع گربه به‌عنوان سوخت استفاده کنند! در فرانسه هیزم هم سهمیه‌بندی شده است! در آلمان زغال‌سنگ و شمع نایاب شده! در سوئیس توصیه شده مردم به صورت گروهی استحمام کنند! در سوئد کارمندان باید از پتو برای گرم کردن خود استفاده کنند! و‌...
گفتم:‌ وقتی خود کشورهای غربی به بحران سوخت و فاجعه زمستان سرد اعتراف دارند، این مدعیان اصلاحات چه اصراری به انکار آن دارند؟!
گفت: ‌ای عوام! خُب، فاجعه اروپا به خاطر پیروی ضد‌مردمی سران این کشورها از دستور آمریکا برای حمایت مالی و تسلیحاتی از اوکراین است که باعث شده روسیه هم در مقابل، صدور گاز به اروپا را قطع کند. مدعیان اصلاحات نمی‌خواهند پیروی از آمریکا را فاجعه‌بار معرفی کنند! چون خودشان هم با پیروی از همین سیاست، این‌همه مشکلات را بر سر مردم آوار کرده‌اند!
گفتم: ایول! از چوپان دروغگو پرسیدند؛ اسمت چیه؟ گفت؛ دهقان فداکار!

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر