کد خبر: 147792
A

انتقاد ارگان رسانه ای دانشگاه آزاد از انتصابات جدید رئیس منطقه آزاد

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ انتصابات اخیر رئیس منطقه آزاد با انتقاد اصولگرایان همراه شده است. این انتقادها در رسانه های جناح اصولگرا هم بازتاب داشته است به عنوان نمونه یک فعال رسانه ای اصولگرا نوشت: ظاهرا آقای حجت عبدالملکی در جایگاه رئیس مناطق آزاد، فرزند امام جمعه کیش را به عنوان مشاور انتخاب کرده‌اند، ایشان را نمی‌شناسیم، اما آقای عبدالملکی را خوب می‌شناسیم.

انتقاد ارگان رسانه ای دانشگاه آزاد از انتصابات جدید رئیس منطقه آزاد

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛بنابر گزارش دیده بان ایران؛ انتصابات اخیر رئیس منطقه آزاد با انتقاد اصولگرایان همراه شده است. این انتقادها در رسانه های جناح اصولگرا هم بازتاب داشته است به عنوان نمونه  یک فعال رسانه ای اصولگرا نوشت:

محمد زعیم‌زاده، جانشین سردبیر «فرهیختگان» در انتقاد از عملکرد حجت عبدالملکی مطلبی را در کانال تلگرامی این روزنامه منتشر کرد.

زعیم‌زاده نوشت:

*ظاهرا آقای حجت عبدالملکی در جایگاه رئیس مناطق آزاد، فرزند امام جمعه کیش را به عنوان مشاور انتخاب کرده‌اند، ایشان را نمی‌شناسیم اما آقای عبدالملکی را خوب می‌شناسیم.

*جناب عبدالملکی شما به درست یا غلط مدتی در این مملکت وزیر کار بوده‌اید و از آمار بیکاری خصوصا بیکاری جوانان تحصیل کرده خوب اطلاع دارید.

*خودتان را جای یکی از آن جوانان فارغ‌التحصیل شریف، امیرکبیر، تهران و...بگذارید که در به در دنبال کار هستند؛ پس از این حکم انتصاب شما چه حسی پیدا می‌کنند؟

*این حکم شما در راستای فسادستیزی است؟این حکم در راستای شایسته‌گزینی است؟ این حکم در راستای مبارزه با رانت و نظام تعارض منافع است؟

*جناب عبدالملکی شما یک بار با ایده‌ی توهمی ایجاد شغل با یک میلیون تومان ، تخصص جوانان انقلابی را به استهزا کشیدید، یک بار با عملکرد ضعیف‌تان در وزارتخانه، ابرتورم پدید آوردید و نارضایتی تولید کردید و حالا با این جنس انتصاب‌ها تبعیض را تئوریزه می‌کنید و آتش به جان اعتماد مردم می‌اندازید.

*برادر! قرار نیست همه تپه‌ها را شما فتح کنی. کمی استراحت کن.

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر