کد خبر: 150381
A

فاضل میبدی خبر منتسب به خود در مورد مسمومیت دانش آموزان قم را رد کرد

استاد حوزه و دانشگاه انتشار خبری از قول خود مبنی بر مسمومیت دانش‌آموزان دختر قم توسط جریان «هزاره گرا» را رد کرد. حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی فاضل میبدی گفت:نمی‌دانم که شرق چرا این مطلب را از قول بنده زده، من گفتم یکی از دوستانم بیان کرده و باید از وی بپرسید بنده به آن خانم که این مطلب را از قول بنده زدند اعتراض کردم و گفتم نباید این کار را می کرد.

فاضل میبدی خبر منتسب به خود در مورد مسمومیت دانش آموزان قم را رد کرد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی فاضل میبدی روز دوشنبه به ایرنا گفت: نمی‌دانم که  شرق چرا این مطلب را از قول بنده زده، من گفتم یکی از دوستانم بیان کرده و باید از وی بپرسید.

وی اظهار داشت: بنده به آن خانم که این مطلب را از قول بنده زدند اعتراض کردم و گفتم نباید این کار را می کرد.

این استاد دانشگاه گفت:‌ من گفتم که نباید این مطلب مطرح شود،کار ناقض است پژوهش دراین رابطه ادامه دارد که متاسفانه این خانم از قول بنده زده نباید این کار را می کرد.

فاضل میبدنی اظهار داشت:‌ جریان هزاره گرا برای ایران نیست افرادی هستند که اعتقاد دارند هر هزار سال مصلحی ظهور می کند ، این دوست بنده گفته بود که تحقیقاتی کرده که این جریان در کشور درحال شکل گیری و مرکز آن در قم و اصفهان است، در مسیحیت و یهودیت هست.

روز گذشته شبکه شرق از قول فاضل مبیدی خبری را منتشر شد که گروهی موسوم به هزاره گرا پشت مسمومیت های سریالی مدارس و مرکز ثقل این گروه قم و اصفهان است و این جریان یک جریان مذهبی و ضد مدرنیته است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر