کد خبر: 150430
A

امام جمعه اصفهان: موضوع مسمومیت دانش‌آموزان شکل پنهان دارد، مانند اسید پاشی نیست

محمدتقی رهبر، امام جمعه موقت اصفهان درباره شباهت موضوع مسمومیت‌ها به اسیدپاشی‌های اصفهان گفت: وضوع اسیدپاشی‌ها پرونده جدایی دارد که بالاخره یک خیانت و خلاف آشکار بود اما موضوع مسمومیت دانش‌آموزان شکل پنهان دارد، که در هرحال نیاز به پیگیری و روشن شدن دارد. در هر حال این مسائل هرچه باشد خلاف شرع و قانون است

امام جمعه اصفهان: موضوع مسمومیت دانش‌آموزان شکل پنهان دارد، مانند اسید پاشی نیست

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ حجت الاسلام محمدتقی رهبر، امام جمعه موقت اصفهان در واکنش به مسمومیت به دختران دانش‌آموز در قم،‌ گفت: اطلاعات من از این موضوع براساس نوشته روزنامه‌هاست و براین اساس قضاوت من این است که در این‌گونه از مسائل باید حساسیت نشان داد، زودتر حادثه را پیگیری و از توسعه‌اش جلوگیری کرد، مسئولان هم حتما به وظایف خودشان برای پیگیری موضوع عمل کرده‌اند اما مسئولان مدرسه هم باید سریع‌تر موضوع را منعکس و پیگیری کنند.

او در پاسخ به این سوال که چه گروه یا گروه‌هایی ممکن است پشت این موضوع باشند، ادامه می‌دهد: من اطلاعات زیادی از این حوادث ندارم اما ریشه این ماجرا هر کجا که هست، خصوصا که از آذرماه این حادثه ادامه داشته، باید مشخص شود. نسبت به این موضوع باید دغدغه بیشتری نشان داده شود و ریشه‌یابی مساله تا کشف موضوع و مجازات مسببان ادامه یابد.

رهبر درباره شباهت موضوع مسمومیت‌ها به اسیدپاشی‌های اصفهان توضیح می‌دهد: موضوع اسیدپاشی‌ها پرونده جدایی دارد که بالاخره یک خیانت و خلاف آشکار بود اما موضوع مسمومیت دانش‌آموزان شکل پنهان دارد، که در هرحال نیاز به پیگیری و روشن شدن دارد. در هر حال این مسائل هرچه باشد خلاف شرع و قانون است، انجام این اعمال از یک مسلمان و فرد متدین دور است.

منبع: خبرآنلاین 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر