کد خبر: 15355
A

ابطحی: تاکنون فشار اصولگراها بر آقای رئیسی موثر واقع نشده است و وی قانع نشده است چرا که آقای ریسی تنها کسی است که اصولگرایان و در این مرحله در موردشان به اجماع رسیده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ محمد جواد ابطحی نماینده اصولگرای مجلس در مورد امکان کاندیداتوری ابراهیم ریسی به عنوان کاندیدای اصولگرایان گفت: اصولگرایان با آقای رئیسی در این زمینه که کاندیدای اصولگرایان باشد صحبت کرده اند ولی وی تاکنون قبول نکرده اند.

وی اظهار داشت: آقای رئیسی دلایل خاص و ملاحظاتی برای نپذیرفتن این پیشنهاد دارد و می گویند آستان قدس مشکلات زیادی دارد که باید این مشکلات را رفع کنند .

ابطحی بیان کرد: تاکنون فشار اصولگراها بر آقای رئیسی موثر واقع نشده است و وی قانع نشده است چرا که آقای ریسی تنها کسی است که اصولگرایان و در این مرحله در موردشان به اجماع رسیده اند.

وی در مورد دیگر کاندیدای اصولگرایان و از جمله نامزدهای جبهه یکتا نیز گفت: جبهه یکتا برای خودش کاندید معرفی می کند و البته اگر جمنا به کاندیدای اصلح برسد و حتی اگر از پایداری ها باشد ما حمایت می کنیم .

این نماینده اصولگرای مجلس با بیان اینکه ما می خواهیم اصولگرایان با یک چهره و یک کاندیدا وارد عرصه انتخابات شوند گفت: آقای فتاح ،ضرغامی ،رستم قاسمی ،زاکانی و سعید جلیلی از جمله افرادی بودند که در محافل اصولگرایی به عنوان کاندیدا مطرح شد ولی اجماعی بروی آنها تا کنون نشده است و قطعا اگر آقای رئیسی پیشنهاد اصولگرایان را بپذیرد اجماع صورت می گیرد.

وی در مورد اینکه رئیسی عضو هیات نظارت بر انتخابات است و در صورتی کاندیداتوری باید استعفا دهد گفت: وی می تواند استعفا دهد و مشکلی ندارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر