کد خبر: 17267
A

نخست وزیر اسرائیل در مقابل دادگاهی در تل آویو ادعاهایی مبنی بر اینکه همسرش پس از درگیری لفظی، او را از ماشین در کاروان رسمی‌اش بیرون کرد، تکذیب نمود.

دیده بان ایران - رویترز: بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در این خصوص در مقابل دادگاه گفت: این امر رخ نداده است، این مساله‌ای کاملا اشتباه و بسیار سخیف و مسخره است.

پیشتر نتانیاهو و همسرش ساره شکایتی را به اتهام افترا علیه یگال سارنا، یک خبرنگار در روزنامه کثیر الانتشار یدیعوت آحارونوت ارائه دادند.

سارنا در سال 2016 در صفحه خود در فیسبوک اعلام کرد که اختلافی میان نتانیاهو و همسرش رخ داد که این اختلاف کاروان نخست وزیر اسرائیل را مجبور ساخت تا در اتوبانی میان تل آویو و قدس بایستد و صدای فریاد بلند شده بود و نخست وزیر از خودرو پیاده شد. رسانه‌ها به صورت گسترده این خبر را پوشش دادند.

نتانیاهو و همسرش از سارنا می‌خواهند تا غرامتی به ارزش 280 هزار شِکل (71.800 یورو) پرداخت کند. آنها معتقدند که سارنا به وجهه آنها لطمه زده است.

نخست وزیر اسرائیل که دست در دست همسرش داشت، وارد سالن دادگاه شد و در مقابل دادگاه "دروغ مبتذلی که وی را به اینجا کشانده است"، محکوم کرد.

در همین حال، سارنا که وکلای مدافع نتانیاهو با وی صحبت می‌کردند، گفت که "بیش از قبل" راست می‌گوید که این اتفاق رخ داده است.

وی همچنین گفت: "منابع و شاهدان عینی‌ام تمایل ندارند که بیایند و من نمی‌توانم آنها را مجبور به این کار کنم".

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر