کد خبر: 17760
A

وزیر دادگستری در پاسخ به ادعای زاکانی در موضوع مسکوت گذاشتن پیگیری پرونده کرسنت گفت: ما کسانی که این حرف ها را می زنند دعوت به تقوا، انصاف، راستگویی و صداقت می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی در گفتگو با خبرآنلاین در واکنش به اظهارات علیرضا زاکانی مبنی بر اینکه پورمحمدی پرونده کرسنت را در کشوی میزش گذاشت و اجازه بررسی نداد گفت: خوب است از سازمان بازرسی کل کشور سئوال کنند ببینند در جدیت و پیگیری همه پرونده ها به خصوص پرونده های نفتی و صنعتی این سازمان دستاوردهای بسیار بسیار ارزشمندی را داشته است.

وی افزود: بخش نفت سازمان بازرسی کل کشور در زمان مسئولیت من از بخش های بسیار موفق بود هنوز همان کارشناسان و نتایج بررسی پرونده ها هستند. بروند به دست اندرکاران سازمان بازرسی کل کشور مراجعه کنند، اقدامات انجام شده را بگیرند و گزارش بدهند.

وزیر دادگستری تأکید کرد: برای این نوع حرف ها ارزش پاسخگویی نمی بینم و مایل به پاسخگویی نیستم اگر هم توضیحی می دهم به خاطر قدرشناسی، دفاع و حمایت از تلاش های صادقانه، جدی و پیگیرانه ای است که بسیاری از نیروهای دلسوز و وظیفه شناس کشور در دوره های مختلف وقتی من در دستگاه های قضایی، اطلاعاتی، سازمان بازرسی، سازمان تعزیرات، وزارت کشور و وزارت دادگستری بودم انجام دادند.

وی ادامه داد: قاطعانه مقابل هر نوع خلاف، سوءاستفاده، فساد و انحراف به لطف خدا ایستادیم و خوشبختم بگویم این مجموعه هایی که من در خدمت شان به عنوان همکار بودم کارنامه بسیار موفق، قابل ارائه و تحسین برانگیز دارند.

پورمحمدی اظهار کرد: بعضا شیطان و هوای نفس غلبه پیدا می کند و این حرف های انتخاباتی در فضاهای سیاسی زده می شود، ما کسانی که این حرف ها را می زنند دعوت به تقوا، انصاف، راستگویی و صداقت می کنیم. معتقدیم به نفع همه است که صادقانه با هم صحبت کنیم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر