کد خبر: 19075
A

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در انتقاد نسبت به تبلیغات طرفداران قالیباف علیه رئیسی گفت: آقای رئیسی برای شانس نیامده؛ بلکه به گمانم احساس وظیفه کرده که به میدان آمده است. بنابراین خوب است که افراد در دشمنی و تخریب هم انصاف داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ نصرالله پژمانفر  در واکنش نسبت به تبلیغات منفی برخی از طرفداران قالیباف علیه رئیسی اظهار کرد: در فضای رقابت انتخاباتی این قبیل موضوعات وجود دارد و طبیعتا افرادی که تصمیم نهایی را باید بگیرند نباید بر اساس این جوسازی‌ها تصمیم بگیرند چراکه به طور قطع واقعیت‌ها به غیر از تصویر این فضاهایی است که از طریق آن تبلیغات می‌کنند.

وی در رابطه با استناد این افراد بر آرای بیشتر قالیباف نسبت به رئیسی در نظرسنجی‌های صورت گرفته افزود: شاید اگر یک ماه قبل می‌گفتند که آقای رئیسی تنها از 5 درصد اقبال مردمی برخوردار است به این دلیل بود که سایر آقایان نسبت به وی سابقه بیشتری در جهت حضور در میدان رقابت انتخاباتی داشته‌اند البته بنده در این خصوص جمع‌بندی ندارم و این موضوع را نفی هم نمی‌کنم اما افرادی که در دوره‌های انتخابات گذشته حضور داشته‌اند یک ظرفیتی همراه خود دارند با این حال به قول قدیمی‌ها باید یک مقدار صبر و حوصله داشت چراکه هنوز تا زمانی که تمام جریان‌های اصولگرایی به یک نقطه مشترک برسند فرصت داریم.

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس دهم در ارزیابی میزان موفقیت قالیباف و رئیسی برای پیروزی در انتخابات پیش‌‌رو تصریح کرد: من از نحوه عملکرد آقای قالیباف واقعا اطلاعی ندارم چراکه ارتباط زیادی با وی ندارم بنابراین نمی‌توانم در این مورد اظهارنظر کنم اما اطلاع دارم که آقای رئیسی برای شانس نیامده بلکه به گمانم احساس وظیفه کرده که به میدان آمده است و امیدوارم که آن احساس وظیفه را که صادقانه ابراز داشته و مردم هم حس می‌کنند همراهش باشد که بتواند کشور را در فضای بی‌تنشی جلو ببرد تا در شرایطی که کشور با مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی متعددی روبرو بوده دولتی کارآمدتر را تجربه کنیم.

پژمانفر خاطرنشان کرد: افرادی که علیه آقای رئیسی تبلیغات منفی می‌کنند که به توصیه ما گوش نمی‌دهند اما فکر می‌کنم خوب است که افراد در دشمنی و تخریب یکدیگر هم انصاف داشته باشند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر