کد خبر: 19834
A
رییسی در لرستان:

ابراهیم رییسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم گفت: آنچه دشمن را در برابر ملت ایران مستاصل و ناتوان کرده است حضور جوانانی است که آماده‌اند تا جانشان را برای کشورشان بدهند.

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی عصر امروز در دیدار با مردم خرم آباد در ورزشگاه تختی این شهر با تبریک ایام ماه شعبان اظهار کرد: توفیق حضور در جمع نورانی، صمیمی و توام با شعور و فهم سیاسی و بصیرت مردم خرم آباد برایم مایه مباهات است.

وی ادامه داد: برای من روشن است که اینهمه شور و هیجان نسبت به بنده به دلیل خدمتگزاری من در آستان قدس رضوی و خدمت گزاری ام در نظام و انقلاب اسلامی است.

رییسی گفت: ایران اسلامی در دنیا عزتمند است و در دنیا برای دشمنان خوف ایجاد کرده است و آنچه دشمن را در برابر ملت ایران مستاصل و ناتوان کرده است حضور جوانانی است که آماده اند تا جانشان را برای کشورشان بدهند.

وی افزود: امر به کسی مشتبه نشود که بستن این قرارداد و آن قرارداد سایه جنگ را از سر کشور برداشته است، نه، سایه جنگ را همین حضور همیشگی مردم در صحنه از سر ما برداشته است.

رییسی گفت: امروز اگر کسی درد کشور را نمی داند بیاید و در خرم آباد و بروجرد قدم بگذارد و ببیند که درد جوانان و مردم ما این است که فضای کسب و کار برای شان فراهم نیست.

وی با طرح این سوال چرا کارگاه ها و مراکز تولیدی یکی بعد از دیگری تعطیل شود یا نیمه تعطیل باشند؟ گفت: حضور مردم در صحنه تمامی قفل‌ها را خواهد گشود. مگر امروز ذخایر و معادنی که خداوند تقدیم این ملت کرده است و امکانات کشاورزی و صنعت و معدن نمی تواند زمینه شغل و درآمد زایی را فراهم کند؟

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم گفت: در این کشور آرامش وجود دارد، اما دو جور آرامش هست یکی آنکه شما سوار اتومبیلی شوید و با سرعت صد و هشتاد کیلومتر برانید و بگویید آرامش دارید و یکی هم اینکه با سرعت ده کیلومتر برانید و بگویید همه چیز آرام است. اگر تورم وجود نداشت، رکود نبود و اشتغال کافی وجود داشت، آنگاه می‌توان گفت آرامش واقعا وجود دارد.

وی اظهار کرد: سالی شش درصد مسکن مهر رشد داشته است و تا امروز هم تمام نشده است آیا این حق است که مردم از تحویل گرفتن خانه هایشان ناامید شوند؟ یا اینکه می شد مسکن مهر را همان سال اول دولت تحویل مردم داد.

رییسی گفت: برخی فکر می‌کنند ما وقتی وعده می‌دهیم یا حرف هایی می زنیم برای آن منبعی در نظر نگرفته‌ایم، خیر، ما منابع را برای رفع بیکاری و فقر مطالعه کرده ایم و با تحقیق این منابع را در نظر گرفته ایم و می‌توانیم از تامین این منابع هم در هر مجمعی دفاع کنیم. به قول خیلی از ورزا نیمی از ظرفیت تولید کشور خوابیده است و از آن طرف دوبرابر دولت گذشته کالای چینی وارد کشور شده و صادرات غیرنفتی‌مان هم ده درصد کاهش داشته است.-ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر