کد خبر: 20018
A

رییس موسسه الهادی گفت: بعضی‌ها فقط برای انتقاد پا به مناظره گذاشته‌اند، قالیباف مناظره را با رینگ بوکس اشتباه گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، حجت السلام هادی غفاری، درباره دومین مناظره دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری  با بیان این‌که در دومین مناظره هم ما برنامه‌ای از سوی نامزدها مشاهده نکردیم، گفت: متاسف و متاثر هستم اشخاصی که خود را نامزدهای انتخاباتی معرفی می‌کنند برنامه‌ای برای اداره کشور ندارند و فقط آمده‌اند که یک جناح را تخریب کنند و با این عمل رای بیاورند.

او خاطرنشان کرد: رفتار روحانی و جهانگیری طبیعی بود، به هر حال آنان کارهایی را انجام دادند که باید از عملکردشان دفاع می‌کردند و قطعا آن را نیز ادامه خواهند داد.

رئیس مؤسسهٔ الهادی در پاسخ به این سوال که رفتار نامزدهای انتخاباتی را در دومین مناظره چگونه ارزیابی می‌کنید، عنوان کرد: مشاهد کردیم که ۴ کاندیدای دیگر برنامه‌ای برای اداره کشور نداشتند، مناظره که جای سخنرانی نیست باید برنامه ارائه داد.

او خاطر نشان کرد: از بین آقایان هیچ کدام نگفتند که چه برنامه‌ای برای اداره کشور دارند، بعضی‌ها هم انگار فقط برای دعوا آمده بودند.

غفاری ادامه داد: آقای قالیباف مناظره را با رینگ بوکس اشتباه گرفته بود.آقای رییسی هم که کار اجرایی نکرده تا برنامه‌ای ارائه دهد.

عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام یاد گفت: آقای رییسی کتابچه‌ای را نشان دادند ولی حتی یک صفحه هم باز نکرد بخواند تا ببنیم چه برنامه‌ای دارد، البته متهم نمی‌کنم ان‌شاالله که ورق‌های آن سفید نباشد.

او تاکید کرد: مگر می‌شود در ۱۵ روز یک برنامه ۲۰۰ صفحه‌ای نوشت، اگر ۱۰۰۰ کارشناس هم داشته باشیم نمی‌شود. آقای رئیسی در نظام قضایی بوده، ۱۰ سال در قوه قضاییه و سازمان بازرسی بوده که فسادهای گسترده در آن زمان در کشور صورت گرفت باید پرسید چرا آن زمان صدای کسی در نیامد؟ چرا کسی نگفت این همه فساد برای چیست؟ چرا این مسائل برای مردم شفاف‌سازی نشد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر