کد خبر: 20284
A

عده ای می خواهند بگویند این بار نمی گذاریم اصلاح طلبان و اعتدال گرایان دولت دوم خود را ادامه دهند. این خواب را به گور می برند چون این ملت این دولت را ادامه می دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ مصطفی کواکبیان در جمع حامیان دولت در مسجد جامع ساری گفت: هیچ شکی نکنید نعمت مردم سالاری که امام راحل به ما هدیه دادند با حضور مردم باصلابت است.

وی ادامه داد: کسانی که بحث 4 و 96 درصد را مطرح می کنند می خواهند بگویند نظام جمهوری اسلامی بعد از 40 سال به جایی رسیده که فقط 4 درصد راضی و مابقی ناراضی هستند. آیا این توهین به نظام نیست.

وی با بیان این که سه سال و نیم است که ثبات قیمت کالا و ارز در کشور را شاهد هستیم، تصریح کرد: صحبت های احمدی نژاد درباره ارتباط جمشید بسم الله و افزایش نرخ ارز را فراموش نکردیم. نرخ ارز ثابت توانسته معیشت مردم را ثابت نگه دارد. کشور به رشد سرمایه گذاری رسیده است و در بحث اقتصاد روند این دولت رو به صعود است.

وی با اشاره به این که احمدی نژاد 7 پرونده فقط در کمیسیون اصل 90 دارد، ادامه داد: به عنوان یک نماینده از قوه قضاییه می خواهم به این پرونده ها رسیدگی کند. اگر قوه قضاییه به وظیفه خود عمل می کرد احمدی نژاد و قالیباف جرات نمی کردند در انتخابات ثبت نام کنند.

این نماینده مجلس با بیان این که در مجلس هشتم خواستار تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان بودم اما همین اصولگرایان اجازه تحقیق و تفحص ندادند، گفت: کسی که وعده یارانه سه برابری می دهد یا حقه باز است یا قانون را دور می زند.

کواکبیان گفت: اگر به دولت سابق برگردیم نسل های آینده ما را نمی بخشند.

وی با بیان این که بزرگترین نعمتی که در اختیار داریم عقل است و باید به شعارهایی که این روزها داده می شود تفکر کنیم، اظهار داشت: شعارهای عوام فریبانه راهی برای تحت تاثیر قرار دادن عقل است.

این نماینده مجلس گفت: دولت روحانی یک کشور ویرانه را تحویل گرفت و امروز بخشی از این ویرانی ها را سامان داده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر