کد خبر: 21347
A
با حضور روحانیون و اقشار مردم؛

پیکر آیت‌الله سیدرضا علم الهدی از یاران امام(ره) با حضور امام‌جمعه کاشان، روحانیون، طلاب حوزه‌های علمیه، مسئولان و مردم کاشان تشییع شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران،پیکر آیت‌الله حاج سید‌رضا علم‌الهدی از روحانیون مبارز و فعال در دوران انقلاب که در سن 91 سالگی به علت کهولت سن، دعوت حق را لبیک گفت، بعد از ظهر امروز پس از اقامه نماز میت توسط حضرت آیت الله عبدالنبی نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان از محل هیات حضرت امیرالمومنین کاشان (ع) تشییع و در مزار ملامحسن فیض کاشانی به خاک سپرده شد.

آیت الله علم‌الهدی یکی از شاگردان مبارز حضرت امام‌خمینی(ره) و از عالمان و روحانیون خدوم و سرشناس کاشان است که تحصیلات حوزوی‌ خود را همراه با حضرت آیت‌الله‌ راستی کاشانی و مرحوم آیت‌الله خراسانی در مدرسه گذربابا ولی آغاز کرد.

د قفباس

وی پس از اتمام تحصیلات و اخذ درجه اجتهاد در شهر قم به کاشان بازگشت و به تدریس علوم حوزوی تا مقطع درس خارج پرداخت.

این عالم روحانی با شروع انقلاب اسلامی به صف روحانیون مبارز پیوست، خلوص نیت در امور و تحصیل علم دو تاکید همیشگی این عالم فرزانه بود.

بر پایه این گزارش مراسم ختم این عالم ربانی امروز بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه چهل تن (آیت الله رضوی (ره) کاشان واقع درخیابان ملا محسن فیض برگزار می‌شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر