کد خبر: 22865
A

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا : فکر می‌کنم باید برخی فشارها را بر روی قطر اعمال کنیم؛ زیرا قطر می‌تواند سیاست خارجه خود را بهبود ببخشد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران، "پال رایان" رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا در گفتگو با خبرنگاران به این مطلب اشاره کرد و گفت که آمریکا علی رغم داشتن پایگاه نظامی در قطر باید برای بهبود سیاست خارجه این کشور فشارهای بیشتری اعمال کند.

وی افزود: فکر می‌کنم باید برخی فشارها را بر روی قطر اعمال کنیم؛ زیرا قطر می‌تواند سیاست خارجه خود را بهبود ببخشد... بگذارید مسائل را به این سمت هدایت کنیم.

پال رایان، رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا
 
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا خواستار افزایش فشارها بر قطر شد

عربستان سعودی، بحرین، امارات و مصر در پی اختلاف با قطر درباره برخی مسائل از جمله ارتباط با ایران این کشور را تحریم کردند و مرزهای خود را به روی آن بستند.

دونالد ترامپ رئیس ایالات متحده آمریکا در موضعی نه چندان صریح از عربستان سعودی اعلام حمایت کرد. وی همزمان در گفتگو با امیر قطر خواستار همکاری همه کشورها برای متوقف کردن حمایت مالی از تروریسم شد.
ترامپ از شیخ تمیم امیر قطر خواست برای توقف انتشار اندیشه افراطی همکاری کند.

عربستان، بحرین، امارات و مصر در موضعی مشترک قطر را مسئول حمایت از تروریسم در منطقه معرفی کردند و خواستار توقف حمایت قطر از تروریست‌ها شدند.
 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر