کد خبر: 23217
A

رئیس و اعضای هیات رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس دهم برای سال دوم انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ اعضای هیات رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس دهم برای سال دوم مشخص شدند.
 
در جریان انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون‌ها به غیر از روسای 3 کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و کشاورزی، سایر روسا بر کرسی ریاست ابقاء شدند. 
 

از بین روسای کمیسیون ها  10 رئیس عضو فراکسیون ولایت و 3 رئیس از اعضای فراکسیون امید هستند. 

 

 

 

 
 
 

 

 

 رئیس: علاءالدین بروجردی (فراکسیون ولایت)


نایب رئیس اول: کمال دهقانی فیروزآبادی

نایب رئیس دوم: محمدمهدی برومندی

سخنگو: سیدحسین نقوی حسینی

دبیر اول: محمدجواد جمالی
 
دبیر دوم: محمدابراهیم رضایی
 
 
رئیس: غلامرضا تاجگردون (فراکسیون امید)
 
نایب رئیس اول: جهانبخش محبی‌نیا
 
نایب رئیس دوم: هادی قوامی
 

سخنگو: محمدمهدی مفتح

 
 
دبیر اول: علی کاظمی
 
دبیر دوم: محسن بیگلری
 
 

 
 
رئیس: محمدجواد کولیوند (فراکسیون ولایت) 

نایب رئیس اول: سیدحمیدرضا کاظمی

نایب رئیس دوم: امیر خجسته

سخنگو: اصغر سلیمی

دبیر اول: احمد علیرضا بیگی

دبیر دوم: سهراب گیلانی 
 
 
رئیس: عبدالرضا عزیزی (فراکسیون ولایت)

نایب رئیس اول: محمدرضا بادامچی

نایب رئیس دوم: مسعود رضایی

سخنگو: زهرا ساعی

دبیر اول: روح الله بابایی صالح

دبیر دوم: ناهید تاج الدین 
 

کمیسیون اقتصادی
 
 رئیس: محمدرضا پورابراهیمی (فراکسیون ولایت)

نایب رئیس اول:  علی اکبر کریمی

 
نایب رئیس دوم: سید فرید موسوی
 
سخنگو:  رحیم زارع
 
دبیر اول: سیدحسن حسینی شاهرودی
 
 دبیر دوم:  علی اسماعیلی

 
رئیس: علی اکبری (نماینده بجنورد) (فراکسیون امید) 

نایب رئیس اول: رضا کریمی

نایب رئیس دوم: علی بختیاری

سخنگو: علی محمدشاعری

دبیر اول:جلال محمودزاده

 دبیر دوم: نظر افضلی 

  

 

 

 
رئیس: علی نوبخت‌حقیقی (فراکسیون امید)

 

 
نایب رئیس اول: محمدحسین قربانی

نایب رئیس دوم:  همایون یوسفی

سخنگو: احمد همتی

دبیر اول: عباسعلی پوربافرانی  
 
دبیر دوم: یعقوب شیویاری 

  

 

 
 
 
رئیس: الهیار ملکشاهی (فراکسیون ولایت)
 
نایب رئیس اول: حسین رضازاده 
 
نایب رئیس دوم: محمد کاظمی
 

سخنگو: حسن نوروزی  

 
 
دبیر اول: جلیل رحیمی جهان‌آبادی 
 
دبیر دوم: یحیی کمالی‌پور 
 

 
رئیس: محمد مهدی زاهدی (فراکسیون ولایت)
 
نایب رئیس اول:داوود محمدی (تهران)
 
نایب رئیس دوم: قاسم احمدی لاشکی
 
سخنگو: میرحمایت میرزاده

 

 
دبیر اول: فریده اولادقباد 
 
دبیر دوم: علیرضا سلیمی 
 
رئیس: فریدون حسنوند (فراکسیون ولایت)
 
نایب رئیس اول: هدایت الله خادمی 
 
نایب رئیس دوم: سیدعلی ادیانی‌راد
 
دبیر اول: کوروش کرم‌پور 
 
دبیر دوم:  جاسم ساعدی
 
سخنگو: اسدالله قره‌خانی

 

 

 
رئیس: عزیز اکبریان (فراکسیون ولایت)
 
نایب رئیس اول: رضا علیزاده
 
نایب رئیس دوم: فریدون احمدی
 
سخنگو: سعید باستانی

 

 
دبیر اول:  رامین نورقلی‌پور
 
دبیر دوم: سید جواد حسینی‌کیا
 

 
رئیس: جمشید جعفرپور (فراکسیون ولایت)
 
نایب رئیس اول: اصغر مسعودی
 
نایب رئیس دوم: نصرالله پژمانفر
 
سخنگو: احد آزادیخواه 

 

 
دبیر اول: فاطمه ذوالقدر 
 
دبیر دوم: علیرضا ابراهیمی
 

 
رئیس: محمدرضا رضایی کوچی (فراکسیون ولایت)
 
نایب رئیس اول: قلی‌الله قلی‌زاده
 
نایب رئیس دوم: مجید کیانپور
 
سخنگو: صدیف بدری

 

 
دبیر اول: حسین نیازآذری

 

 

دبیر دوم: شادمهر کاظم‌زاده

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر