کد خبر: 23369
A

معاون اول رییس‌جمهور با تاکید بر وجود نگاهی ویژه در دولت دوازدهم نسبت به دانشگاه‌ها اظهار کرد: دولت خود را نیازمند مشورت با صاحب‌نظران و اصحاب فکر و اندیشه می‌داند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران ، اسحاق جهانگیری عصر سه‌شنبه در جلسه‌ای با حضور اعضای انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها، به وجود نگاهی ویژه در دولت دوازدهم نسبت به دانشگاه و دانشگاهیان اشاره کرد و ‌گفت: در دولت یازدهم نیز سعی شد ارتباط میان دولت و دانشگاه بیشتر شود و ظرفیت علمی و فکری دانشگاه‌ها در توسعه و پیشبرد برنامه‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: دولت از دانش، تجربیات و پیشنهادات دانشگاهیان در زمینه‌های مختلف استقبال می‌کند و همواره در تصمیم‌گیری‌ها و سیاستگذاری‌ها خود را نیازمند مشورت با صاحب‌نظران و اصحاب فکر و اندیشه می‌داند.

در این جلسه دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها نیز گزارشی از سابقه و فعالیت‌های این انجمن ارائه و نظرات و دیدگاه‌های خود را مطرح کرد.

برخی از اعضای انجمن همچنین در سخنانی از آمادگی همه‌جانبه برای ارائه کمک‌های فکری و علمی به دولت دوازدهم خبر دادند و به تشریح دغدغه‌ها و دیدگاه‌های خود در خصوص مسائل مختلف کشور به ویژه مشکلات فراروی دانشگاه‌ها پرداختند.-ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر