کد خبر: 24205
A

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شعر ناموزون خوانده شده در مراسم نماز روز عید فطر مانند اتفاق نامیمون روزجهانی قدس در توهین به رئیس جمهورمنتخب مردم نشان می‌دهد که گویا برخی ها عزم خود را جزم کرده‌اند که یاس و ناامیدی در جامعه ایجاد کنند و به نوعی یک انتقام سیاسی از مردمی بگیرند که با شکوه و آگاه ، مسیر اعتدال، صلح ، آرامش و پیشرفت را انتخاب کردند .

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران؛ علی ربیعی در واکنش به شعر خوانده شده در مراسم نماز عید فطر در کانال تلگرامی خود نوشت: «دولت باید با ایجاد یک ائتلاف بزرگ و فراگیر و با همراهی مردم کارهای بزرگی نظیر ایجاد اشتغال ، محو فقر مطلق ، ایجاد رشد فراگیر ، بهبود زندگی مردم ، افزایش قدرت خرید محرومان ، تدبیر مسائل محیط زیستی و مواجه با بحران آب و مسایل صندوق های بازنشستگی ، بحران آب و محیط زیست ، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی و تدوین و اجرای سیاست‌های حمایتی هدفمند از اقشار آسیب‌پذیر آن‌هم در منطقه‌ای ناامن و پر از چالش را به پیش ببرد و در عین حال ما باید سالیانه ۷۰۰ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری کنیم، حدود یک میلیون شغل باید ایجاد شود ، رشد ۸ درصد را سامان دهیم و منافع ایران بزرگ را در منطقه و جهان پی بگیریم.در این میان اما گویا افراد و گروه‌هایی هستند که نمی‌خواهند دولت در این مسیر گام بردارد .

 افرادی که حوادثی نظیر توهین به رئیس جمهور را سازماندهی و اجرا می‌کنند و به آن دامن می‌زنند و ثبات روانی جامعه را به چالش می‌کشند ، غم و درد مردم بویژه محرومان را ندارند. آنان که از ایجاد مشکل علیه دولت ، فضاسازی علیه رئیس جمهور و احتمال باز شدن روزنه بازگشت تحریم‌ها ذوق زده می‌شوند و اظهار خوشحالی می کنند هیچ نسبتی با مشکلات و مصائب مردم ندارند.

بی اختیار یاد امام راحلمان افتاده‌ام . آنجا که هشدار می‌دهد : چرا شماها می‌خواهید تفرقه ایجاد کنید؟ چرا می‌خواهید بین سران کشور تفرقه ایجاد کنید؟ چرا می‌خواهید دو دستگی ایجاد کنید؟ چه شده است شما را؟ کجا دارید می‌روید؟ این تذهبون؟»

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر