کد خبر: 24684
A

قائم مقام حزب اعتماد ملی با بیان اینکه برخی احزاب به ستاد انتخابات تبدیل شده است، گفت: خانه احزاب می‌تواند محلی برای تزریق اخلاق سیاسی به جامعه باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ حجت الاسلام رسول منتجب‌نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی نیز در همایش فصلی خانه احزاب گفت: وجود خانه احزاب فرصت مناسب و مغتنمی است که باید توجه شود و اگر در دولت گذشته در آن را بستند، باید اکنون از این فرصت استفاده شود.

وی افزود: خانه احزاب می تواند مرکزی برای تقویت احزاب باشد، بخشی از آن مربوط به حاکمیت و دولت می‌شود و بخشی مربوط به خود احزاب می‌شود.

منتجب نیا با بیان اینکه ما اگر منتظر دولت و مسئولان بمانیم انتظار به حقی نیست و سخت است ناظری بپذیریم که بخواهد احزاب را تقویت کند، اظهار داشت: عمده این مشکل به خود ما بر می‌گردد و در برابر فرهنگ غلطی که می‌گوید کشور ما حزب گریز است، باید فرهنگ سازی کنیم. بدون حزب نمی‌توانیم به توسعه برسیم.

قائم مقام حزب اعتماد ملی با اشاره به اینکه برخی احزاب به ستاد انتخابات تبدیل شده اند، گفت: خانه احزاب می‌تواند کانونی برای تجمیع نظرات و ارائه فرهنگ سیاسی و فرهنگ تحزب باشد تا بتوانیم اخلاق سیاسی را به جامعه تزریق کنیم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر