کد خبر: 25162
A

جانشین فرمانده سپاه قدس گفت: شکست آمریکا در عراق و افغانستان نتیجه استقامت ایران بود

دیده بان ایران: سردار اسماعیل قاآنی در یادواره شهدای مدافع حرم روستای پلک سفلی آمل با بیان اینکه آمریکا ضربه های سختی از ایران خورده است و جنگی که ایران با این کشور دارد باید با استواری ادامه یابد، عنوان کرد: ما در نبرد با امریکا تابع ولایت هستیم.
 
قاآنی با با اشاره به اینکه در عراق و افغانستان از سوی آمریکا هزینه 6هزار میلیارد دلاری صورت گرفت اما دستاوردی برای این کشور نداشت، گفت: این امر تبدیل به پرسش رئیس جمهور جدید از رئیس جمهور قبلی آمریکا شد که چرا به این میزان در این کشورها هزینه شده است.
 
وی با بیان اینکه حضور هواپیماهای بدون سرنشین امریکا در عراق با اهداف خاصی بوده است، تاکید کرد: آمریکا نتوانست در این کشورها کاری از پیشش ببرد، از طریق این کشورها نتوانست به ایران حمله کند و از عراق نیز مجبور به خروج شد و این نشان می دهد که ایران اسلامی آمریکا را به ذلت کشانید.
 
جانشین فرمانده سپاه قدس با تاکید بر اینکه ایستادگی در مقابل دشمنان را شهدا به دنیا اثبات کردند و این زمینه موفق شدند، گفت: پشتیبانی آمریکا از عراق در طول جنگ تحمیلی به ویژه در آغاز سال دوم رسمی بود زیرا موشک های امریکایی در خاک ایران فرود می آمد.
 
قآانی با بیان اینکه در ایران دلیرمردانی وجود دارند که بدون هیچ چشمداشتی برای حفظ کشور می جنگند، افزود: پاسخ به یاوه گویی های دشمن علیرغم همه امکاناتی که دارد توسط همین شهدا صورت می گیرد.
 
وی با اشاره به اینکه دفاع از کشور توسط شهدا به زیباترین شکل ممکن صورت گرفته است، تصریح کرد: باید در برابر شهدای مدافع حرم که برای جلوگیری از تعرض به خاک مسلمانان جان خود را از دادند تعظیم کرد زیرا شهدا رسم دفاع شرافتمندانه را به همه آموختند.
 
جانشین سپاه قدس با تاکید بر اینکه جنگ ایران با دشمنانش هزاران کیلومتر آن سوتر از خاک کشور صورت می گیرد، بیان کرد:  قدرت الهی در دفاع از نظام اسلامی مشهود است.
 
قاآنی با اعلام اینکه باید برای تاثیرگذاری شهادت و شهید در فضای جامعه تلاش کنیم، تاکید کرد: طراحی برای از پای درآوردن ایران از ابتدای انقلاب اسلامی صورت می گیرد و موضوع جدیدی نیست.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر