کد خبر: 25364
A

آنچه باید در این زمان مورد توجه رسانه هاقرار گیرد و مهمتر از شایعه وثیقه 50 میلیاردی برای فریدون است( این عدد تا این لحظه توسط رسانه های معتبر تایید نشده است ) پرهیز از جانبداری، دامن زدن به شایعات و سوء استفاده از شرایط پیش آمده و ایجاد خلل بر تصمیمات عقلانی و مدبرانه حسن روحانی در تعیین کابینه دولت دوازدهم است.

دیده بان ایران: پس انتشار خبر بازداشت حسین فریدون دستیار ویژه رئیس جمهور حاشیه های زیادی در فضای رسانه ای کشور ایجاد شد.

پس از اعلام این خبر از سوی سخنگوی قوه قضائیه و سرعت انتشار بالای آن شایعاتی را در فضای رسانه ای پررنگ کرد. از کف سوت در جشن یک رسانه با حضور خواننده تتو کاری شده تا تسویه حساب ها و شایعات درباره فشار به دولت در تعیین اعضای کابینه دولت دوازدهم.
در هرحال نباید از این غافل شد که آن چه در این رویداد مهم است، توجه به قانون مداری و سیر مراحل قانونی در روند پرونده ها و تحقیقات دستگاه قضا است.
 
بر اساس مشاهده خبرنگاران امروز پس از آنکه فریدون در دادسرا حاضر و مدتی بعد بوسیله آمبولانس از دادسرا خارج شد سوالاتی در خصوص میزان وثیقه تعیین شده برای وی سوال برخی رسانه ها بود که این ارزش این وثیقه چقدر بوده است که فریدون قدر به تامین آن نبوده و مجبور به قبول بازداشت شده است. 
 
آنچه باید در این زمان مورد توجه رسانه هاقرار گیرد و مهمتر ازشایعه وثیقه 50 میلیاردی برای فریدون است( این عدد تا این لحظه توسط رسانه های معتبر تایید نشده است ) پرهیز از جانبداری، دامن زدن به شایعات و سوء استفاده از شرایط پیش آمده و ایجاد خلل بر تصمیمات عقلانی و مدبرانه حسن روحانی در تعیین کابینه دولت دوازدهم است.

منبع: تدبیر 24 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر