کد خبر: 25442
A

مدیرکل امور مرزی کشورمان با اشاره به زنده بودن سرباز ربوده شده کشورمان در درگیری مرزی میرجاوه که طی اردیبهشت ماه رخ داد گفت: کمیته امنیتی ایران و پاکستان به‌زودی برگزار می شود که یکی از مباحث آن پیگیری برای وضعیت سرباز وظیفه کشورمان است.

 دیده بان ایران: مجید آقابابایی درباره آخرین جزییات سرباز ربوده شده در مرز پاکستان اظهار کرد: پیگیری‌ها در رابطه با وضعیت سرباز ربوده شده در مرز پاکستان با جدیت ادامه دارد.

وی ادامه داد: کمیته امنیتی ایران و پاکستا ن به‌زودی برگزار می‌شود و یکی از موضوعات مهم هم بحث سرباز ربوده شده توسط گروهکهای تروریستی است.

مدیرکل امور مرزی وزارت کشور تصریح کرد: البته وزارت امور خارجه، استان مورد نظر و مراجع مختلف در حال پیگیری موضوع هستند تا بتوانیم این سرباز ربوده شده را زنده به کشور بازگردانیم.

وی درباره وضعیت این سرباز ربوده شده خاطرنشان کرد: اطلاعات نشان می‌دهد این سرباز کشورمان همچنان زنده است و امیدواریم تلاشها برای بازگشت وی به ثمر بنشیند.

مدیرکل امور مرزی وزارت کشور اظهار کرد: رایزنیها به طور مرتب برای رهاسازی این سرباز کشورمان از چنگال تروریستها ادامه دارد.

گفتنی است، ششم اردیبهشت ماه امسال طی عملیات تروریستی دشمنان در مرز میرجاوه در استان سیستان و بلوچستان تعدادی از مرزبانان به شهادت رسیده و یکی از سربازان وظیفه به نام سعید براتی که اهل شهرستان مانه و سملقان در خراسان‌شمالی بود مجروح و ربوده شد.رایزنیها برای آزاسازی این سرباز ربوده شده کشورمان همچنان ادامه دارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر