کد خبر: 25950
A

حسن شمشادی خبرنگار و فعال رسانه‌ای اصولگرا یادداشتی خطاب به حمید بقایی در صفحه شخصی خود منتشر کرد و نوشت: "آیا صرفا و باید از هم حزبی و هم گروهی و هم جناحی و هم پیاله هامان به صورت مطلق، و تا نهایت، حتی پس از مسجل شدن برخی اتهامات از آن‌ها دفاع کنیم و به هیچ وجه هم کوتاه نیاییم؟! "

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، حسن شمشادی خبرنگار و فعال رسانه‌ای درخصوص حواشی ایجاد شده بازداشت حمید بقایی و ماجرا‌های آزادیش در کانال خود یادداشتی منتشر کرده است.

 
در این یادداشت آمده است: من بجز آنچه در رسانه‌ها دیده و شنیده و خوانده ام، اطلاعی از علت بازداشت آقای حمید بقایی... ندارم و قضاوتی هم نمی‌کنم. اما صحبت‌های ایشان و مستقبلین محترمشون، پس از آزادی را که از دیشب تا صبح امروز در حال انتشار هست رو دیدم و شنیدم. صد‌ها سوال در ذهنم پیش آمد که شاید مهم ترینش این‌ها باشد.
 
شمشادی سوالاتی را در این زمینه مطرح میکند و مینویسد: "آیا بودجه قوه قضاییه از محلی غیر از آن تامین می‌شود که شمایان از آن استفاده کردید حقوق گرفتید و مدیر و رییس و مسئول و مافوق بودید؟ "
 
"آیا صرفا و باید از هم حزبی و هم گروهی و هم جناحی و هم پیاله هامان به صورت مطلق، و تا نهایت، حتی پس از مسجل شدن برخی اتهامات از آن‌ها دفاع کنیم و به هیچ وجه هم کوتاه نیاییم؟! "
 
" آیا الان که برخی اتهامات تیم شما؛ رسیدگی می‌کنند، حق دارید که همه آن‌ها را دروغ گو و ظالم بخوانید؟ آیا این حق را به کسانی که مثل شما نمی‌اندیشند و سال‌ها عملکردتان را زیر سوال برده و می‌برند نمی‌دهید؟ "
 
آیا اینگونه برخورد‌ها با قانون و سلیقه‌ای دیدن آن و عملکردها، مجوزی برای دیگران نیست که دستگاهی را که در حال انجام وظیفه قانونیش است، بکوبند؟. آیا صرفا قوه قضاییه وقتی خوب است که سراغ ما نیاید و تنها کسانی را بگیرد و ببرد که مخالف ما هستند و ما انگشت اتهام به سویشان دراز می‌کنیم؟ 

شمشادی در یادداشت تلگرامی خود می‌پرسد: "آیا اگر چنین کنیم، می‌توانیم از قوه قضاییه انتظار برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی بزرگ و دانه درشت‌هایی که خون ملت را در شیشه کرده اند باشیم؟ "
 
"آیا اینگونه اصلا سنگ روی سنگ بند می‌شود؟ "

" آیا رفتار و گفتارتان مصداق آن ضرب المثل دیگ و نجوشیدن و سر سگ، نیست؟ "
آیا و آیا و آیا ...
 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر