کد خبر: 26573
A
در صحن علنی مجلس صورت گرفت

حسن قشقاوی معاون پارلمانی وزارت امورخارجه با قرار گرفتن در پشت تریبون ضمن دفاع از این لایحه گفت: اوج همکاری‌های ایران با سایر کشور‌ها برگزاری مراسم تحلیف و شرکت هیئت‌های خارجی در این مراسم بود که در برهه وارد نمودن فشارهای مضاعف به کشورمان عجیب بود. علی لاریجانی رئیس مجلس نیز با خنده به وی گفت عکسی که شما از خانم موگرینی در صحن مجلس انداختید موضوع را عجیب‌تر کرد. این اظهار نظر لاریجانی با خنده نمایندگان در صحن علنی مجلس مواجه شد. حسن قشقاوی پس از این اظهار نظر لاریجانی گفت: بنده تلاش کردم تا از گرفتن سلفی جلوگیری کنم که فیلم‌های آن نیز موجود است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران؛ رئیس مجلس کنایه‌ای به معاون پارلمانی وزارت امور خارجه درباره عکس گرفتن از موگرینی در صحن علنی پارلمان زد. 

 

در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، ۱۸ مرداد) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به پیمان مودت و همکاری در جنوب شرق آسیا پس از اظهار نظر مخالفان و موافقان این لایحه در صحن علنی قوه مقننه علی لاریجانی رئیس جلسه از نماینده دولت دعوت کرد تا در پشت تریبون قرار گیرد و به اشکالاتی که مخالفان به این لایحه داشته‌اند پاسخ دهد. 

حسن قشقاوی معاون پارلمانی وزارت امورخارجه با قرار گرفتن در پشت تریبون ضمن دفاع از این لایحه گفت: اوج همکاری‌های ایران با سایر کشور‌ها برگزاری مراسم تحلیف و شرکت هیئت‌های خارجی در این مراسم بود که در برهه وارد نمودن فشارهای مضاعف به کشورمان عجیب بود. 

علی لاریجانی رئیس مجلس نیز با خنده به وی گفت عکسی که شما از خانم موگرینی در صحن مجلس انداختید موضوع را عجیب‌تر کرد. 

این اظهار نظر لاریجانی با خنده نمایندگان در صحن علنی مجلس مواجه شد. 

حسن قشقاوی پس از این اظهار نظر لاریجانی گفت: بنده تلاش کردم تا از گرفتن سلفی جلوگیری کنم که فیلم‌های آن نیز موجود است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر