کد خبر: 27143
A
نماینده مردم گناباد در مجلس عنوان کرد؛

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی گفت: احتمال دارد سه وزیر پیشنهادی دولت به مجلس نتوانند رای اعتماد بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران؛ حمید بناییاظهار کرد: معمولا برای چینش وزیران در مجلس اجماعی صورت می گیرد و آنچه تا کنون شاهد آن هستیم برآیند مجلس از وزرای پیشنهادی مثبت است.

وی ادامه داد:برخی از وزرای پیشنهادی که برنامه ها و صحبت های آنها را شنیده ایم ضعف هایی دارند که احتمال می رود دو تا سه وزیر پیشنهادی رای اعتماد از مجلس نگیرند.

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طی چند روز گذشته جلسات فشرده ای وزرای پیشنهادی با فراکسیون ها و کمسیون های مجلس برگزار کرده اند تا نمایندگان در جریان دقیق برنامه ها و صحبت های آنها قرار گیرند.

وی افزود: در این جلسات وزرای پیشنهادی نقدها و پیشنهادات نمایندگان راشنیده اند و از سوی دیگر نمایندگان نیز در جریان مشکلات پیش رو قرار گرفته اند.

بنایی در خصوص وزیر پیشنهادی علوم نیز گفت: احتمالا وزارتخانه علوم با سرپرست اداره شود تا رئیس جمهور به جمع بندی در خصوص گزینه های پیشنهادی برسد البته مجلس نیز آمادگی کمک به دولت را دارد.

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نظر نمایندگان در خصوص جناب آقای جهرمی که با ۳۶ سال سن وارد این عرصه شده اند مثبت است و ما در مجلس ایشان را فردی خلاق، خوش فکر دیده ایم و برنامه های توسعه ای خوبی را نیز به نمایندگان ارائه کرده اند.

بنایی افزود: امیدوار بودیم حداقل یک وزیر زن از طرف دولت به مجلس پیشنهاد شود و حتی کمسیون بانوان مجلس این پیشنهاد را به دولت داده بود ولی این مهم از سوی دولت صورت نگرفت.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر