کد خبر: 27589
A

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایطی که اطراف ما جنگ و خونریزی است راه برون رفت از شرایط کنونی کشور، تمسک به رمز موفقیت یعنی عمل و اندیشه انقلابی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، حجت‌الاسلام احمد سالک در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی گفت: از همه مردم حوزه انتخابیه که این خدمتگزار را انتخاب کردند تشکر می‌کنم. ایام حج است و رهبری تاکید کردند حج مظهر توحید و رمی شیطان و تکرار شعار ابراهیم(ع) است.

وی افزود: شهادت امام محمدباقر(ع)، شهادت شهید محسن حججی و سالروز انفجار دفتر نخست وزیر و شهادت مظلومانه شهید باهنر و رجایی را تسلیت می‌گویم و از دادگاه انقلاب می‌خواهم پرونده ۸ شهریور را که هنوز مختومه نیست مجددا در دفاع از حقوق شهدا بررسی کند.

سالک با اشاره به تاکیدات رهبری در خصوص لزوم توجه به روحیات و روش‌های شهید رجایی و باهنر اظهار داشت: روحیات شهید باهنر و رجایی باید سرلوحه کار مدیران و مسئولان باشد و روحیه مومن، انقلابی و صادق بودن شهید رجایی و باهنر باید مورد توجه همه مسئولین باشد و مسئولین ارشد نیز از افرادی با این ویژگی‌ها ویژه استفاده کنند و به رئیس‌جمهور عرض می‌کنم از به‌کارگیری عناصر فتنه پرهیز جدی کنند.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر