کد خبر: 29096
A

ارتش جمهوری اسلامی ایران همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس بیانیه ای صادر کرد و در آن دفاع مقدس را گنجینه ای از دلاورمردی ها و سلحشوری رادمردان ایران اسلامی دانست که عاشقانه و جان برکف قصیده بلند ایستادگی و مقاومت را سرودند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، ارتش جمهوری اسلامی ایران همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس بیانیه ای صادر کرد و در آن دفاع مقدس را گنجینه ای از دلاورمردی ها و سلحشوری رادمردان ایران اسلامی دانست که عاشقانه و جان برکف قصیده بلند ایستادگی و مقاومت را سرودند.

در بیانیه ارتش به مناسبت هفته دفاع مقدس آمده است:

دفاع مقدس، گنجینه ارزشمندی از تبلور وحدت، مقاومت و اراده ملت مومن و انقلابی ایران اسلامی است که به فرصتی برای خودباوری، شکوفایی، عزت و استحکام نظام و به تصویری از غلبه ایمان، توکل و اعتقاد به نصرت الهی تبدیل شده است.

ارتش در ادامه این بیانیه خاطرنشان کرد: گنجینه ارزشمند و پشتوانه‌ عظیم دفاع مقدس برگ های نوینی از مبارزه با ظلم و جور جهانی را فراروی ملل آزاده و استکبار ستیز قرار داده و تابوی شکست ناپذیری زورگویان عالم را از بین برده و تأثیر مقاومت و اراده ملل آزادیخواه و انقلابی دنیا در حفظ استقلال را فراروی چشم جهانیان قرار داده و این پیام را به جهانیان داده است که توکل و اعتقاد به نصرت الهی در کنار روحیه مقاومت، سلحشوری و شهادت طلبی، عامل پیروزی و ایستادگی در مقابل ظالمان و استعمارگران می باشد.    

ارتش همچنین تصریح کرده است: تلاش برای زنده نگه داشتن حماسه دفاع مقدس و انتقال آن به نسل جوان کشور رسالت خطیری است که همانند سال های دفاع مقدس بر عهده جانبازان، ایثارگران و آحاد دلسوزان نظام و انقلاب گذاشته شده تا این مقطع از تاریخ پرافتخار میهن اسلامی مان به فراموش سپرده نشده و از آن به عنوان الگویی راستین در مبارزه با ظلم و جور جهانی استفاده شود.

ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایان بیانیه خود ضمن اعلام آمادگی دفاع از حدود و ثغور ایران اسلامی همانند سال های دفاع مقدس، پیروی از ولایت فقیه و تدابیر فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) و تکیه بر توان داخلی و مردم غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی را تنها راه ایستادگی در برابر استعمارگران دانسته است.     

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر