کد خبر: 30272
A

یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: امروز آنچه باعث اقتدار کشور و حافظ دستاوردهای انقلاب است سپاه است و دشمن نیز به همین جهت سپاه همیشه سرافراز ما را نشانه گرفته است و به طور قطع دشمنان خارجی و داخلی هرگز نمی‌توانند به این نهاد مقدس مردمی آسیبی وارد کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، جواد کریمی قدوسی در همایش شهدای وحدت در زاهدان افزود: دفاع از اسلام و قرآن و حمایت از آرمان های دینی، سیاست مداری و کارآمدی در اجرای امور کشور و ایجاد امنیت در جنوب شرق کشور از جمله کارهای شهید نور علی شوشتری در استان بود.

قدوسی در ادامه گفت: شوشتری در جهاد و خدمت به مردم محروم منطقه سیستان و بلوچستان از هیچ عملی فروگذاری نکرد و در این راه به مردم و همکاران خود بصیرت و امید به سازندگی می داد.

وی تصریح کرد: شهید شوشتری فرماندهی بود که در تمام مسائل سیاسی، اقتصادی، فرهنگی با روشنگری و بصیرت دهی شبهات را از بین می برد.

وی اظهار کرد: شهید شوشتری اهل هجرت و جهاد بود و تمام عمرش را صرف خدمت به مردم کرد و در اوج معرکه های فتنه88 شهید شوشتری در خراسان در محور مقابله با فتنه بود و فتنه ای را که فتنه گران در مشهد ایجاد کرده بودند یک تنه در هم پیچید و آرامش را به شهر باز گرداند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در ادامه با بیان اینکه شهید شوشتری دشمن شناس و شجاع بود، گفت: دشمن شناسی و شجاعت در عرصه فرماندهی سپاه اسلام یک رکن است که شهید شوشتری در این دو اصل سرامد بود.

کریمی قدوسی گفت: حفظ وحدت، ایجاد امنیت و ارائه خدمت از کارهای اساسی شهید شوشتری در استان سیستان و بلوچستان بود.

وی خاطرنشان کرد: شهید شوشتری از اول تا پایان عمرش انقلابی ماند و انقلابی شهید شد و در این راه با دشمنان انقلاب سازش نکرد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: سخنان رئیس جمهور آمریکا به خاطر خصومتی است که با سپاه دارد زیرا سپاه پاسداران منافع مستکبران و ستمگران را در منطقه به خطر انداخته است.

کریمی قدوسی در ادامه گفت: دشمنی بی پایان استکبار جهانی با کشورمان و به ویژه سپاهیان سرافراز نشان می دهد دشمن به دنبال نابودی نظام اسلامی است،

نماینده مشهد گفت: آنکه سبب ناامنی کشورهای منطقه شده و جان هزاران مسلمان و انسان بی گناه در مناطق مختلف جهان را به خطر انداخته و حتی آنها را آواره و کشته است، آمریکای جنایتکار و همدستان او در منطقه هستند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر