کد خبر: 33718
A

استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی با تبریک سرنگونی گروه تروریستی داعش توسط رزمندگان جبهه مقاومت گفت: با سرنگونی داعش، وعده الهی دوباره محقق شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، در متن پیام اقبال عباسی که نسخه ای از آن روز چهارشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: با گذشت 6 سال از طرح آمریکایی - اسرائیلی موسوم به داعش، بی ثباتی، جنگ و آشوب تروبج شده بود و خسارت های جبران ناپذیری به دولت های قانونی و مشروع کشورهای منطقه وارد کرد.
ادامه این پیام می افزاید:ایستادگی رزمندگان و ملت های آزاده کشورهای منطقه در برابر حکومت نامشروع و غیرقانونی داعش در نهایت به سرنگونی جریان افراطی و تکفیری این دولت آمریکایی - اسرائیلی شد.
عباسی در بخش بعدی این پیام آورده است: رشادت ها، جانفشانی ها و از خودگذشتگی های فرماندهان، رزمندگان، مدافعان حرم، شهداء و مردم ایران در سایه رهنمودهای پیامبرگونه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از مهمترین علت های سرنگونی حکومت داعش در منطقه محسوب می شود.
استاندار چهارمحال و بختیاری در خاتمه می افزاید:ضمن قدردانی از تمامی فعالان مبارز با جبهه داعش، رسیدن به این پیروزی بزرگ و مقتدرانه که باعث شادی قلب های امت اسلامی و مردم کشورهای منطقه شد را به محضر حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، رئیس جمهوری و مردم بزرگوار کشور های منطقه، ایران اسلامی و چهارمحال و بختیاری شادباش می گویم.
سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس در پیامی به مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و فرمانده کل قوا، پایان سیطره گروه تکفیری بر کشورهای عراق و سوریه را با به اهتزاز در آوردن پرچم سوریه بر فراز شهر راهبردی ابوکمال اعلام کرد.
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر