کد خبر: 34406
A

نماینده مردم شوش در مجلس با محکوم کردن بیانیه اتحادیه عرب، گفت: این بیانیه را در راستای شیطنت و فتنه‌انگیزی می‌دانیم و آن را محکوم می‌کنیم. سکوت این اتحادیه در برابر نسل‌کشی مردم یمن را محکوم می‌کنم. مرگتان باید آل سعود، ارتجاع عرب، آمریکا و اسراییل.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، سیدراضی نوری در نطق میان دستور امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی با تبریک سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، گفت: بسیج مصداق تمام معنای ایثار و از خودگذشتگی است. بسیج امروز جهان‌گیر شده است، همچون حشدالشعبی در عراق، نیروهای مردمی در سوریه و حزب‌الله در لبنان. تنومند شدن این شجره الهی مقدمه‌ای است برای ظهور آقا امام زمان و عالم‌گیر شدن حکومت الهی ایشان.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد: بسیج یعنی گوش به فرمان ولایت و رهبری داشتن، گوش به فرمان اقتصاد مقاومتی بودن، پرورش حاج قاسم سلیمانی‌ها و دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی. بسیجی شدن راحت است اما بسیجی خوب باقی ماندن، بسیار سخت است. دولت و مجلس در رفع مشکلات بسیجیان همت کنند.

نوری با تسلیت جان‌باختن جمعی از هموطنان در زلزله غرب کشور، گفت:‌ متاسفانه در روزهای اخیر ملت ایران داغدار از دست دادن تعدادی از مردم در استان کرمانشاه شدند. خواستار پیگیری مسئله و برخورد قاطع با تمام دستگاه‌های ناظری که در مقاوم‌سازی ساختمان‌ها سهل‌انگاری کردند، هستم.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه این روزها شاهد گرد و غبار در استان خوزستان هستیم، خطاب به رییس‌جمهور، متذکر شد:  از شما می‌خواهم حقابه زیست محیطی شهرستان شوش را پرداخت و حل پایدار این مشکل را به صورت مستمر پیگیری کنید.

نماینده مردم شوش در مجلس ادامه داد: آقای رییس‌جمهور در شوش‌دانیال متاسفانه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری علاوه بر نداشتن برنامه توسعه صنعت گردشگری، برای حضور سرمایه‌گذاران مانع تراشی می کند، این مسئله را حل کنید.

وی در تذکری به اردکانیان، وزیر نیرو گفت: تابستان سال گذشته به دلیل شدت گرما و افت شدید مدار برق در شهرستان شوش دانیال شاهد تابستانی گرم و طاقت‌فرسا بودیم. خواستار دستور ویژه جنابعالی برای اتمام پروژه‌های ناتمام و راه‌اندازی نیروگاه در شهرستان شوش دانیال هستم همچنین خواستار اصلاح قیمت آب‌بهای نامتعارف در برخی شهرستان شاهور هستم.

راضی با اشاره به تلفات بالای  جاده‌های شوش دانیال از وزیر راه و شهرسازی خواست تا با بهسازی و رفع نقاط حادثه‌خیز  تلفات انسانی و مالی این محور مواصلاتی را کاهش دهد.

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

ارسال نظر