کد خبر: 34472
A

معاون بانوان وزیر ورزش و جوانان گفت: یکی از اهداف اصلی وزارتخانه، کمک به توسعه حضور دختران و زنان در ورزش با هدف توسعه سلامت جسمانی و روحی آنها بوده و این اقدام به ساختن جامعه ای سالم و شاداب منجر می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، فریبا محمدیان روز یکشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه گرگان از اقدامات موثر در راستای افزایش حضور بانوان در ورزش خبر داد و اظهار کرد: همه تلاش های صورت گرفته با هدف حفظ شان و جایگاه زن مسلمان ایرانی انجام می شود.
معاون وزیر ورزش وجوانان اضافه کرد: در رقابت های مختلف دختران ورزشکار ایرانی نشان دادند که حجاب و پوشش اسلامی هیچ مانعی برای موفقیت نیست.
نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان نیز در سخنانی بر لزوم رعایت هر چه بیشتر شعایر اسلامی در میادین ورزشی توسط بانوان ایرانی تاکید کرد.
آیت الله سیدکاظم نورمفیدی اظهار کرد: حضور فعالانه زنان و دختران ایرانی در میادین ورزشی بین المللی و افتخارآفرینی های آنها موجب افتخار است اما باید توجه کرد که این حضور باید همراه با معرفی فرهنگ ایرانی اسلامی به خصوص حجاب به عنوان نماد دختران و زنان ایرانی باشد.
نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: توانایی بانوان ایرانی برای کسب افتخار در میادین بزرگ ثابت شده است که امیدواریم این حضور درخشان همراه با رونمایی از فرهنگ ناب اسلام و معرفی بهتر ایران باشد.
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر