کد خبر: 37866
A

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم در مجلس بر دقت دولت در رابطه بر حذف یارانه بگیران تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، علی اکبری با اشاره به اینکه موضوع اصلاح و تجدید نظر در پرداخت یارانه های نقدی، قبل از انتخابات ریاست جمهوری مطرح بوده است، گفت: در گذشته یک تعداد از افراد از این لیست حذف شده اند اما متاسفانه برخی از این افراد اشخاصی بوده اند که از تمکن مالی مناسبی برخوردار نبوده اند.

وی افزود: این درحالی است که هنوز برخی از اشخاص یارانه نقدی را دریافت می کنند که از بنیه مالی خوبی برخوردار بوده و پرداخت آن هیچ تاثیری بر روند زندگی آنها ندارد.

اکبری با بیان اینکه حذف یارانه ۴۰ هزار تومانی برای افراد دارای حقوق مناسب از نظر کارشناسان امری معقول و منطقی است، ادامه داد: با حذف این موارد می توان مبالغ را صرف اشتغال و رونق تولید کرد.

وی اظهار کرد: طبق برآوردها و آمارهای غیر رسمی قرار بر این است تا در آینده نزدیک حدود ۳۳ میلیون یارانه بگیر از لیست پرداخت یارانه ها حذف شوند.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم در مجلس بیان کرد: در این طرح فقط افرادی از لیست پرداخت یارانه ها حذف می شوند که دارای معاش مناسبی نیستند.

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر