کد خبر: 38409
A

امام جمعه قم گفت: شهر قم به دلیل موقعیت ممتازی که در تبلیغ و ترویج دین دارد از سال ها پیش و به خصوص پس از پیروزی انقلاب اسلامی مورد توجه دشمنان بوده است. در این سال ها هجوم بیشتری به سمت این شهر برای گسترش نمادهای فساد انجام می شود.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از خبرگزاری‌ها، آیت الله سید محمد سعیدیدر خطبه های نماز جمعه این هفته شهر مقدس قم در مصلای قدس این شهر با تسلیت وفاتشهادت گونه حضرت معصومه (س)، افزود: باید مراقب باشیم و بصیرت خود را افزایش دهیم،چراکه دشمن همیشه به دنبال ایجاد فتنه جدیدی است.

اهم صحبت های او از این قرار است:

* در فتنه، فضای اجتماعی به دلیل مخلوط شدن حق وباطل، غبار آلود می شود و طراحان فتنه با استفاده از سطحی نگری عده ای و کشاندن آنها به خیابان ها، آشوب هایی را ایجاد می کنند که موجب آسیب دیدن نظام و کشور میشود. در بسیاری مواقع افرادی که بهخیابان ها می آیند از پشت پرده طراحی های فتنه گران خبر ندارند و نمی دانند چهخسارتی را به کشور خود وارد می کنند.

* در هنگام فتنه اهل بصیرت نباید ساکت بمانند واجازه دهند فتنه گران کیان نظام و کشور را در معرض آسیب قرار دهند.

* برای جلوگیری از بروز فتنه های جدید مسئولانکشور باید مطالبات مردم را در بخش های مختلف به خصوص در مساله معیشت جدی بگیرند واجازه سوء استفاده از مسائل کشور را به دشمنان ندهند؛ در همین رابطه از رئیسجمهوری می خواهیم هرچه بیشتر برای حل مسائل مردم تلاش کند و دولت و مجلس در تعیینبودجه سال آینده نسبت به مساله اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال توجه لازم راداشته باشند.

* نقد و نقدپذیری در جامعه خوب است اما تهمت ولجن پراکنی جایگاهی ندارد؛ باید از مسئولان نظام که از ابتدای پیروزی انقلاب درصحنه حضور داشتند به خاطر خدمت رسانی به مردم تشکر کرد و نسبت به اشتباهاتی هم کهداشته اند نقد دلسوزانه کرد.

* شهر قم به دلیل موقعیت ممتازی که در تبلیغ وترویج دین دارد از سال ها پیش و به خصوص پس از پیروزی انقلاب اسلامی مورد توجهدشمنان بوده است و در این سال ها هجوم بیشتری به سمت این شهر برای گسترش نمادهایفساد انجام می شود؛ برای مقابله با این توطئه دشمن، برنامه ای تدارک دیده شده کهبا همکاری مسئولان و مردم به اجرا گذاشته خواهد شد.

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر