کد خبر: 38706
A

طی حکمی از سوی استاندار کرمان، «علی زهرودی» به عنوان سرپرست فرمانداری انار معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، طی حکمی از سوی استاندار کرمان و در مراسمی با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمان، نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان انار، «علی زهرودی» به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان انار منصوب و از خدمات «سید ضیاءالدین طباطبایی» فرماندار سابق این شهرستان، تقدیر شد.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمان در این مراسم با بیان این که باید از ظرفیت نخبگان و منابع انسانی شهرستان انار در جهت پیشرفت این شهرستان استفاده کرد، گفت: باید با اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در این شهرستان، موقعیت این شهرستان که شهرستانی استثنایی و ویژه است را به خصوص در زمینه ی گردشگری، تقویت کرد.
حمید ملانوری تعامل و وحدتی که در استان کرمان وجود دارد را در کشور زبانزد دانست و افزود: این استان در بسیاری از زمینه ها ازجمله در زمینه اقتصاد مقاومتی در کشور نمونه است که این پیشرفت ها با همدلی و همکاری به وجود آمده است.
وی با اشاره به این که نگاه ما باید به توسعه تغییر کند، خاطرنشان کرد: رویکرد استاندار کرمان و مدیران استان رویکرد توسعه و ولایت  است و در راه توسعه ی استان همه باید تلاش کنند.
بنابراین گزارش در متن حکم سرپرست فرمانداری انار آمده است:

جناب آقای علی زهرودی
با سلام
با توجه به تجربه، تعهد و شایستگی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان انار منصوب می گردید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و در سایه منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، در تحقق برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر وامید و پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.
علیرضا رزم حسینی
لازم به ذکر است: «علی زهرودی» پیش از این به عنوان بخشدار ماهان مشغول به خدمت بوده است.
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر