کد خبر: 38787
A

حجت‌الاسلام و المسلمین سید علی خمینی نوه بنیانگذار انقلاب اسلامی گفت: همه باید بدانیم که نقد ساختارشکنانه به نفع هیچ کس نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، سید علی خمینی در سخنانی در حسینیه ثارالله آبادان افزود: تجربه به ملت ما آموخته و باید بیاموزد که نقد صحیح و سالم بسیار بسیار لازم است اما بدانیم که راه‌حل مشکلات، گفت‌وگو و نقد هنجارمند است.
وی با بیان این‌که با ساختارشکنی و نقد ساختارشکنانه و هنجارشکنانه هیچ کس سودی نبرده و نخواهد برد، اظهار داشت: باید بدانیم اشکالات کشور ما با آرامش، گفت‌وگو، صحبت و تعامل حل شدنی است.
سید علی خمینی خاطر نشان کرد: اگر می‌بینیم گروه‌هایی می‌خواهند اختلاف‌افکنی کنند و قومیت‌ها را به جان خود اندازند و در کلان و خرد ایجاد اغتشاش کنند، بدانیم که مسیر صلاح مردم تند یا کند، این است که با نظام اسلامی، رهبری عزیز و فرزانه و کمک‌کار دولت باشیم که راه دیگری وجود ندارد.
نوه حضرت امام خمینی (ره) با اشاره به این‌که چشم‌مان باز است و نواقص را می‌بینیم و می‌گوییم که گاهی هم فریاد خواهیم کرد، تاکید کرد: بدانیم راه‌حل مشکلات عبارت است از آرامش و اقدام گام به گام، چون اگر کشور فضای آرام نداشته باشد و مردم آرامش نداشته باشند پیشرفت‌ها سخت‌تر و بلکه مهار خواهد شد.
وی تصریح کرد: باید عوامل وحدت میان قومیت‌ها و ملت را تقویت کنیم.
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر