کد خبر: 39923
A

صحبت های آقای روحانی در نشست خبری خیلی بهتر از نشست تلویزیونی اخیر ایشان بود.

عبدالله ناصری در خصوص نشست مطبوعاتی دکتر روحانی گفت: رئیس جمهور باید مصاحبه مستقیم با یک خبرنگار سیاسی خبره که به مسائل جامعه و امور دولت تسلط کامل دارد، را بپذیرد تا پاسخ سوالات مردم واضح تر داده شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ این فعال سیاسی اصلاح طلب در گفتگو با عصر ایران گفت: به نظر من صحبت های آقای روحانی در نشست خبری خیلی بهتر از نشست تلویزیونی اخیر ایشان بود و در مورد مسائل اینبار برخلاف نشست تلویزیونی اخیرشان، به صورت جزیی تری پاسخ گفتند.

وی خاطرنشان کرد: هیچ وقت در مصاحبه های تشریفاتی از این دست نمی توان انتظار یک نشست خبری چالشی داشته باشیم. برای به چالش کشیدن موضوعات مربوط به دولت باید فردی که به همه اعداد و ارقام امور دولت اشراف کامل دارد به صورت رو در رو مصاحبه مستقیم داشته باشد.

ناصری افزود: بطور کلی منظورم این است، مصاحبه های عمومی هیچ وقت چالشی نمی شود و این موضوع در مورد هیچ رئیس جمهوری اتفاق نیفتاده است. و به نظرم باید آقای رئیس جمهور مصاحبه مستقیم با یک خبرنگار سیاسی خبره که به مسائل جامعه و امور دولت تسلط کامل دارد، را بپذیرد تا پاسخ سوالات مردم واضح تر داده شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر