کد خبر: 40791
A

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) در نامه ای به امام جمعه ایلام از وی جهت حضور در اردوی جهادی دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) در نامه ای به امام جمعه ایلام از وی جهت حضور در اردوی جهادی دعوت کرد.

متن کامل نامه دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) به امام جمعه ایلام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امام‌جمعه محترم شهر ایلام، حجت‌الاسلام لطفی؛

همانطورکه مستحضر هستید، رفتار های خلاف مشی طلبگی شما در این مدت به حق مورد انتقاد رسانه‌ها و دانشجویان و افکار عمومی واقع شد. پر واضح است که با یک عذرخواهی ساده، دل مردم با شما صاف نخواهد شد و در صورت عدم تغییر رفتار و مشی خود تنها راه بازگشت اعتماد مردم به این جایگاه، استعفا جنابعالی است. و نه تنها شما که معدود ائمه جمعه دیگر که چنین سیره ای را پیشه کرده اند باید منتظر چنین مطالبه ای باشند.

خود بهتر آگاهید که اگر امام‌جمعه یا هر خطیبی دعوت به تقوا و زهد می‌کند، مردم زمانی به کلامش وقع می‌نهند که خود آن خطیب، اولین عامل به توصیه‌هایش باشد.

کما اینکه امام‌صادق علیه‌السلام می‌فرمایند: «همانا وقتی عالم به علمش عمل نکند، موعظه‌اش در دلها بلغزد و اثر نکند، همانگونه که باران بر سر سنگ‌ها می‌لغزد».

از همین رو از شما دعوت می‌کنیم در اردوی جهادی دانشجویی بسیجیان دانشگاه امام‌صادق علیه‌السلام که از تاریخ شانزدهم تا بیست و هشتم اسفندماه در مناطق زلزله زده و محروم کرمانشاه برگزار می گردد شرکت کنید.

باشد که با این حضور در بین مستضعفان و محرومان، از خوی اشرافی که همچون موریانه به جان انقلاب اسلامی افتاده است، دوری گزینید و مشاهده مصاعب زندگی این عزیزان، یادآور عهدی که با امام امت بر سر خدمت‌رسانی به این ولی‌نعمتان حقیقی انقلاب بستید باشید.

و السلام علی من اتبع الهدی

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر